Díky těmto tipům snad zapomenete stárnout

Díky těmto tipům snad zapomenete stárnout

Věk je opravdu jenom číslo trůnící ve vaší občance. Vypadat mladě, svěže, pěstěně a zatraceně sexy totiž můžete bez ohledu na to, kolikáté slavíte narozeniny. Připravili jsme si pro vás tyto zkrášlující pravidla, které se opravdu vyplatí dodržovat. Tak se na ně koukněte společně s námi, ať ostatním spadne brada. Ženy budou závistivě švitořit a pánové se nebudou moci vynadívat. 

Dodržujte příjem tekutin

Naučte se vypít každý den alespoň dva litry čisté neslazené vody bez bublinek. Zakažte si hlavně zbytečně moc alkoholu a popíjení kofeinových nápojů, které umí sice povzbudit, avšak zbytečně moc dehydratují. To stejné platí i o cigaretách. Pozor také na zbytečně slané a sladké potraviny. I díky nim úspěšně zestárneme rychleji.

Sexujte ostošest

Sex nejenom prokrvuje a okysličuje tělo, ale především naši mysl intenzivně regeneruje. Kromě toho se cítíme milovaně, sexy a maximálně božsky.  A díky těmto benefitům přesně tak vypadá i naše pokožka. Nemluvě o tom, že sex nahrává zdraví a posiluje imunity. Tak se promilujte nejenom ke kráse, ale i ke spokojenému vztahu.

Buďte důsledná, šminky musí pryč

Zbavit se nánosů líčidel, make-upu, potu a částeček prachu je zásadní krok k mladistvě vypadající pokožce. Jedině tak vás nebudou strašit pupínky, černé tečky a jiné kosmetické lapálie.

Úsměv, prosím,

Smát se od srdce, na plné kolo a úsměv věnovat každému klidně na počkání. Netrapte se tím, co nemůžete změnit a raději se z plna hrdla pořádně zachechtejte. Uvidíte, že se budete cítit maximálně báječně. Ostatní vás budou zbožňovat už proto, že jim s vámi bude tak krásně.

Dopřejte si lásku

Na muže jste zanevřela a už se vám nechce pouštět si toho dalšího do života? Dejte lásce zase znovu příležitost a nečekejte doma na zadku se zármutkem v duši. Akorát se z toho všeho zblázníte a stane se z vás madam protivná. A tyto ženy opravdu nejsou dvakrát v kurzu.

Co dál byste měla pro sebe udělat?

Jezte vyváženě, zdravě a především střídmě. Přejídání zbytečně zatěžuje organismus. Méně make-upu opravdu znamená více. Pod nánosy všech zkrášlujících serepetiček budete působit starší. To je to, co opravdu nepotřebujete. Kráčejte si životem vzpřímeně, koukejte kolem sebe a rozhodněte do chodníku. Žijte pohybem.