Několik dobrých důvodů od cestovatelů, proč si zamilovat Egypt!

Několik dobrých důvodů od cestovatelů, proč si zamilovat Egypt!

TATO VYHŘÁTÁ ZEMĚ AFRIKY NA NILU, KTEROU LEMUJE MIMO JINÉ RUDÉ MOŘE, VÁM ZARUČÍ NEJENOM UČINĚNÝ RELAX, ALE PŘEDEVŠÍM VÁM DÁ NAHLÉDNOUT POD OPONU PLNOU POZORUHODNÝCH KRÁS.
A VĚŘTE, ŽE PRÁVĚ TY OPRAVDU BEROU DECH. NEVÁHALI JSME SE ZEPTAT NĚKOLIK DOVOLENKÁŘŮ, PROČ JIM DOVOLENÁ POD EGYPTSKÝM SLUNCEM NATOLIK UVÍZLA V PAMĚTI.


 

(Tomáš): Najděte si svého Nema

„Vzhledem k tomu, že na sebekrásnější podmořský svět jinde, než v Egyptě jen stěží natrefíte, už nejezdím nikam jinam. Maledivy a jiné exotické lokality jsou samozřejmě také možností, avšak u mě zcela vyhrává Egypt. Za čtyři hodiny jsem na místě, nasadím si ploutve, šnorchl a brýle a už se plavím v moři, kde pod hladinou míjím rejnoky, perutýna, mořské želvy a legračně zbarvené rybičky, kterým má člověk chuť se snad i zasmát, jak působí legračně. Kdo se potápí a nebyl v letovisku Marsa Alama, jakoby ani nebyl. Právě sem jezdím dvakrát ročně a nemám v plánu to měnit. Vydejte se také na ostrov jménem Giftun, budete nadšeni."

(Laura): Pyramidy v Gíze jsou TOP

„Ten, kdo míří, do Egypta, by kromě jiného měl povinně absolvovat výlet do Gízy, protože vidět pyramidy na vlastní oči se vám jen tak někdo nepoštěstí. A když budete koukat na Sfingu, jejíž nos i bradu najdete v muzeu v Káhiře, bude vám náhle jasné, že nic velkolepějšího jste skutečně už dlouho neviděli. A budete mít pravdu. Kromě pyramid neváhejte ani s návštěvou Luxoru.“

(Tereza): Dovolená za hubičku

„Luxusní hotelové komplexy, all inclusive program, mramor, kam se podíváš, mokrý bar, kvalitní služby, chutné stravování s hromadou ryb a k tomu navíc zaručená přítomnost sluníčka, které vás opravdu nenechá ve štychu. Někdo jezdí do předražené Evropy na letní dovolenou, zato u nás s Romanem vede jednoznačně cenově dostupný Egypt."

(Darina):  Sexuální turistika

„Pravidelně v září se s kamarádkami sbalíme a míříme do Egypta, kde si kromě opalování, užijeme i hromadu sexu, který je opravdu vášnivý a živočišný. Všechny jsme vdané, avšak kdo by těm mužským tam odolal. Stačí si v baru vyčíhnout váš objekt zájmu, pozvat jej na panáka a v posteli se několik hodin nato opravdu nudit nebudete.“