Svět džínů: Jaké právě letí?

Svět džínů: Jaké právě letí?

Když se ženy baví o džínech, ihned se jim zvedne nálada. Tento nejpopulárnější druh kalhot nosili muži původně jako pracovní kalhoty a postupem času si ho velice rychle oblíbilo i něžné pohlaví. Není divu. Padnou k sexy tričkům, elegantním topům, košilím, sáčkům, botám na podpatku, žabkám i teniskám. Víte, jaké modely jsou právě v kurzu? Zvonáče, skinny s dírami na kolenou, zdobené, prošívané anebo Freddy jeans? Mrkněte se!


Mom jeans, sešívané džíny a boyfriendy

V poslední době si české i světové celebrity zamilovaly mom jeans, jež jsou typické vysokým pasem. Krásně obepínají pozadí, přes stehna bývají volnější. Nápad vytvořit sešívané rifle pochází z Francie.
Pro někoho mohou být nemoderními, ale věřte, že patří k trendy modelům. Boyfriendy padnou jako ulité k lodičkám i kotníkovým botám. Rozhodně je řadíme mezi ležérní kousky.

Zdobené a zvonáče nesmí chybět!

Před několika desítkami let se hřály na výsluní zdobené džínsy, ale jejich krása není zapomenuta.
Ba naopak. Úžasné kouzlo objevily nejen mladé dívky, ale také zralé ženy. Tento typ je doplněn nášivkami, nápisy a nádhernými flitry. Je zajímavé, že jsou zvonáče nesmrtelným trendem. Nic se s nimi nepokazí. Je fajn, že si je můžete ponechat v garderobě snad nadosmrti. Děvčata s pěknou postavou, sportovně založené ženy i dámy vyznávající elegantní styl si potrpí na
pushup jeans.

Freddy kalhoty na obzoru

Módní trh je nevyzpytatelný a návrháři přicházejí neustále s novými myšlenkami. Skvělým tipem jsou Freddy kalhoty, které se zalíbí především mladším generacím, sportovkyním, také ženám, co o sebe rády pečují. Speciálně šité džíny italské značky Freddy využívají patentovanou technologii WR.UP. Díky ní je zadeček nadzvednut a opticky zakulacen. Jsou vyrobeny z příjemného materiálu, což poznají dámy na své postavě okamžitě. Dejte přednost džínům Freddy a dopřejte svému partnerovi pohled na dokonale vytvarovanou postavu!