Řešíte problémy s otěhotněním? Máme pro Vás tip!

Řešíte problémy s otěhotněním? Máme pro Vás tip!

Jak na problémy s přirozeným otěhotněním? 

Narození miminka je jedním z nejkrásnějších momentů v životě ženy i muže. Bohužel se však v dnešní době nezřídka kdy stává, že má mnoho žen problém s otěhotněním. Pokud se dvojice delší dobu snaží, vyvolává to v obou partnerech obavy a také stres, jehož častým důsledkem bývá u ženy problém s vaginální suchostí.
Sex se pak stává pro ženu nepříjemným a postupně se mohou projevit i další nevítané pocity jako napětí, pálení či svědění. Právě v této době pár sáhne po lubrikačním gelu. Bohužel tímto krokem svou šanci na otěhotnění spíše sníží, než aby početí pomohli. 

Všeobecně málo známým faktem je, že konvenční lubrikační gely samotnému otěhotnění v podstatě brání. Nejen že obsahují konzervační látky, které mohou většinu spermií zahubit nebo výrazně zkrátit jejich životnost, dalším problémem je viskozita gelu, která negativně ovlivňuje pohyblivost (tzv. motilitu) spermií. V neposlední řadě také pH konvenčních lubrikantů není kompatibilní s pH vagíny ani pH ejakulátu.      

Proto se společnost Ritex spojila s Centrem pro reproduktivní medicínu a vytvořila Ritex Kinderwunsch lubrikant pro plánované otěhotnění. Výrobek byl podroben řadě klinických studií a jejich výsledky dokazují, že tento unikátní lubrikant podporuje optimální podmínky pro přirozené otěhotnění. Ritex Kinderwunsch neobsahuje konzervační látky díky tomu, že jednotlivě balené aplikátory jsou na jedno použití. Také nevykazuje žádný osmotický tlak na spermie a nepoškozuje tak jejich buněčnou strukturu, naopak podporuje jejich přirozenou pohyblivost. Gel je na vodní bázi, poskytuje dlouhodobou hydrataci a příjemný pocit při sexu a jeho pH se shoduje s přirozeným pH ejakulátu a cervikálního hlenu v plodných dnech ženy.  

 

 

Ritex Kinderwunch je k dostání v balení, které obsahuje 8 aplikátorů pro snadnou aplikaci, obsahujících 4 ml gelu, což je optimální množství pro jedno použití.

Ritex Kinderwunsch v drogériích dm, dále v lékárnách Benu a dalších vybraných lékárnách a na e-shopu KupKosmetiku. Doporučená cena je 499 Kč.      

Všechny informace naleznete na našem novém webu: www.prirozeneotehotneni.cz