Užijte si den volna, jak se patří!

Užijte si den volna, jak se patří!

Volný den to je vždycky důvod k oslavám a zážitkům. Tak ho jen tak neprolelkujte a pojďte si ho užít na maximum. Schází vám inspirace? Přicházíme s našimi redakčními tipy, jak zahnat nudu a přilákat porci fantastických chvilek. 


 

Mazlivé ráno

Nikam nemusíte pospíchat a tak se můžete sami sobě vzájemně věnovat. Začněte den pusou na dobré ráno, povídáním si v náruči a třeba ranním sexem, na který volně naváže snídaně až do postele. Jsou to maličkosti ale s tou největší mocí. Tak sem s nimi.

 

Uvařte si něco echt podzimního

Zapojte partnera a klidně i celou rodinu a užijte si u plotny pořádnou dávku legrace. Co takhle dýňovou polévku spolu s opraženými krevetami, kynuté knedlíky plněné švestkami s nastrouhaným perníkem, polité máslem a zaprášené kokosovým cukrem, nebo se pusťte do smažených jablek v lahodném těstíčku s vůní skořice s vanilkovou zmrzlinou a s kopcem šlehačky.

 

Výletování není na škodu a hodí se vždycky

Vzhledem k tomu, že doma neposedíme, tak jsme museli vypadnout z města až na slovenský hrad Čachtice. Zvěsti o Čachtické paní mě už od mladí fascinovaly a tak jsem nemohla jinak, než ho poctít svoji návštěvou. Je na čase sejít z cesty stereotypu a prchnout za zážitky. A třeba si oprášit pohádkové scénáře na zámcích a hradech, které se tady natáčely.

 

Dělejte to, co vás baví

Nalistujte si pokračování rozečteného románu, vymalovávejte omalovánky pro dospělé, skládejte origami, vyšívejte, šijte populární Andělky, nebo dopište váš deník. Je to jen a jen na vás.

 

Hýčkejte se

Udělejte si masku, vlasový zábal, napusťte si vanu plnou medové pěny a užijte si ji podzimně spolu s burčákem, či si nalijte vaše oblíbené šáňo, nebo šumivé víno. Všechno, co darujete vašemu já, se vám mnohonásobně vrátí. Budete se cítit odpočinutě, vyrovnaně a především šťastně.

 

Piknikujte v podzimních barvách přírody

  Pikniky nejsou jen ryze jarní a letní záležitostí. Popadněte huňatou deku, naplňte piknikový koš a pokud se pokládáte za zmrzlinu, vytaste se ještě s další hřejivou přikrývkou. Koukat, jak se příroda halí do barev, a přitom se zakousnout do vypečené pečínky, domácí pizzy či skvělých sendvičů vůbec není na škodu. A s sebou si rozhodně vezměte teplý čaj, nebo ohřáty jablečný džus.