Olivový olej - Regenerace pro pleť i celé tělo

Olivový olej - Regenerace pro pleť i celé tělo

Přirozeně krásnou a vyhlazenou pleť by chtěla snad každá žena. Některé mají to štěstí a narodí se s ní. Jiné z nás pro docílení spokojenosti vyzkoušely již mnoho různých výrobků od všemožných firem. Stále jste nenašla to pravé a chcete vyzkoušet něco nového?


Přirozeně krásnou a vyhlazenou pleť by chtěla snad každá žena. Některé mají to štěstí a narodí se s ní. Jiné z nás pro docílení spokojenosti vyzkoušely již mnoho různých výrobků od všemožných firem. rs_olivovy olej7 Stále jste nenašla to pravé a chcete vyzkoušet něco nového? Je to tak snadné a pro peněženku finančně nenáročné.

rs_olivovy olej6

Kousek přírody dělá téměř zázraky

Příroda sama nám dává jeden z velmi kvalitních extraktů, které s naší pokožkou mohou udělat zázraky. O co se jedná? O olivový olej. U nás je dostupný prakticky kdekoliv. Na pleť používáme za studena lisovaný olej, extra panenský. Seženete jej i v BIO kvalitě. Většinou se jeho cena pohybuje kolem 120,-Kč, což je další příjemnou zprávou. [clear]

rs_olivovy olej2Jak se olivový olej používá

Olivový olej pleť zvláčňuje, hydratuje, vypíná a snadno zatočí i s vráskami. Důležité je nanášet jej na vlhkou pleť. To zabrání ucpávání pórů díky tomu, že se olej s vodou lépe vstřebává. Vyzkoušet účinky olivového oleje můžete i v případě, že máte mastnou pleť. Faktem zůstává, že jsme každá jiná a na tu samou věc budeme reagovat odlišně, nicméně nejedna žena s mastnou pletí si účinky oleje vychvaluje. Stejně tak se olivový olej používá na pokožku po celém těle. Pomáhá proti akné, ekzémům a dalším kožním problémům. Vaši pokožku vyhladí do sametové hladkosti. Ideální je nechat působit přes noc.

rs_olivovy olej3Vyzkoušejte i vlasový zábal

Zapomenout nesmíme ani na vlasové zábaly, kdy olivový olej zahřejeme a naneseme na neumyté vlasy. Působit necháme nejméně hodinu, ideálně také přes noc a po té umyjeme šampónem. Vaše vlasy se tak budou regenerovat, získají krásný lesk a přirozenou krásu. Tento zábal je ideální především pro barvenou hřívu. Přidat do zábalu můžete dva žloutky, lžíci medu a pár kapek citrónu.

Zjistěte více informací

V České republice se speciálně oleji na pleť, pokožku těla i vlasy zabývá firma Saloos. Na jejich internetových stránkách naleznete popis jednotlivých olejů a jistě si i právě vy vyberete. Nebo si nechejte poradit ve specializované prodejně. Z řady olejů, které napomáhají naší pokožce jich je samozřejmě více. Vybírat můžeme i třeba z jojobových, nebo konopných. Stačí se jen nebát a vyzkoušet, třeba právě vám uspokojí veškeré požadavky a nebudete muset nakupovat drahé krémy a tělová mléka. Text: Jana Čechová