Zamilujte si cupcaky

Zamilujte si cupcaky

I my jsme o tom psali, pamatujete? Už je to víc než rok, kdy Lenka Hnidáková díky crowdfundingové kampani na portálu HitHit otevřela v Praze první obchůdek s kavárnou zaměřený ryze na americké dortíky cupcakes.


Limited week, aneb přijďte ochutnat dvanáct dortíků podle fanoušků Lelí's cupcakes

Lelí's cupcakes si získal srdce mnoha podporovatelů ještě před samotným otevřením i díky zajímavým odměnám, které si fanoušci na HitHitu mohli pořídit. Jednou z nich byla i možnost navrhnout do prodeje vlastní cupcake. Pojmenovat ho a zasáhnout do receptury, takový cupcake na přání. Těch nabídla Lelí hned 12, všechny našly svého majitele a loni v listopadu byl do prodeje puštěn první z nich. Následně pak byla v prodeji každý měsíc jiná limitka, jejiž autorem byl vždy jeden z podporovatelů. A aby to bylo ještě zajímavější, Lelí motivovala autory tím, že ten nejúspěšnější se probojuje do stálé nabídky.

Rok utekl jak voda a série 12 limitek v Lelí's cupcakes skončila s posledním říjnovým dnem a my netrpělivě čekáme na oznámení, který dortík to u vás vyhrál. Místo oznámení výherce však z Lelí's cupcakes přichází další výzva. HitHiti limited week, aneb poslední šance zamávat s pořadím. “Rozhodli jsme se to ještě trochu zdramatizovat a od pondělí 6. listopadu do soboty 11. listopadu jsme z prodeje stáhli komplet naši stálou nabídku a postavili jsme všechny limitky vedle sebe. Naši fanoušci tak budou mít šanci ochutnat a porovnat je všechny najednou a finálně rozhodnout, který cupcake se stane tím nejprodávanějším a od pondělí 13. listopadu bude zařazen do stálého prodeje. Naopak zákazníky, kteří budou toužit po našich stálicích, jako je třeba slaný karamel nebo red velvet moc prosíme, aby si cupcakes v tomto týdnu objednávali předem, protože na krámku budou k dostání opravdu pouze limitky,” upřesňuje Lelí.

 

 

A na co se v limitovaném týdnu můžete těšit? Je tu celá řada inspirace alkoholem ořechovo čokoládový dort
s rumovým krémem, višně v čokoládě nebo letní Aperol cupcake. Nechybí ani inspirace ze zahraničí jeden cupcake navrhovali fanošci z Kalifornie, další zase z anglizkého Brightonu. Spousta podporovatelů, se naopak snažila americký dortík trochu více zdomácnět a tak vznikl Míša cupcake. Mezi dvanácti statečnými najdete
i pár výstřelků jako třeba cupcake bez krému nebo cupcake s názvem “čokoládový hovaďák” (dodáme fotky - vypadá jako hovínko a byl dost popupární). Tak přijďte ochutnat a rozhodnout o vítězi.

Otevřeno mají ve Vyšehradské ulici každý všední den a v sobotu. “Strašně nás to bavilo, každá limitka byla malou výzvou a dost nás mrzelo, že to celé končí,” uvádí Lelí, která zaroveň oznámila, že začali jednat
s podporovateli a fanoušky z řad známých osobností, aby mohl projekt pokračovat i příští rok.

V lednu tak budete moci v Lelí's cupcakes ochutnat první dortík od některé české osobnosti. Kdo to bude?
A jak bude cupcake chutnat? Nebojte, vše se včas dozvíte. Stali jsme se totiž partnerem celého projektu
a budeme vás o všem informovat, aby vám žádný VIP dortík neutekl.

 

Více informací najdete také na www.leliscupcakes.com