Hollywoodský trend: Mládněte přirozeně

Hollywoodský trend: Mládněte přirozeně

Jsou krásné a vypadají tak mladě, jako by uměly zastavit čas. Jen málokterá ze současných hollywoodských hvězd ale spadne do nekonečného kolotoče plastických operací nebo podlehne botoxovému šílenství jako kdysi třeba Melanie Griffith. Slavné krásky na to jdou dnes mno


Jsou krásné a vypadají tak mladě, jako by uměly zastavit čas. Jen málokterá ze současných hollywoodských hvězd ale spadne do nekonečného kolotoče plastických operací nebo podlehne botoxovému šílenství jako kdysi třeba Melanie Griffith. rs_Hollywoodsky trend5 Slavné krásky na to jdou dnes mnohem rafinovaněji – používají nejmodernější anti-age metody, které jsou velice přírodní a výsledek vypadá úžasně přirozeně.

rs_Hollywoodsky trendVlastní krev (Angelina Jolie)

Omlazení pomocí vlastní krve patří aktuálně k největším hitům a rády po něm sáhnou i filmové hvězdy, než se vydají na promenádu po červeném koberci. Unikátní metoda zvaná plazma terapie TrayLIFE využívá obrovský regenerační potenciál krevní plazmy. Ta je bohatá na růstové faktory a proteiny, které pokožku doslova nabudí a odstartují v ní výrazné omlazující procesy. Metoda funguje jednoduše a bezbolestně. Z malého množství vaší vlastní odebrané krve se během pár minut oddělí zázračná plazma. Aktivovaná plazma se pak droboučkými vpichy aplikuje pod vrásky nebo po celé tváři, na krk či dekolt. Výhody: Metodu už můžete vyzkoušet na vlastní kůži na českých klinikách estetické medicíny. Pleť omladí o několik let jediný zákrok, který trvá 20-30 minut. Ošetření pak stačí opakovat 2krát ročně.

Jehlový facelift (Diane Lane)

Učení tradiční čínské medicíny lze využít i pro krásu. ´Facelifting´ pomocí akupunktury se provádí již několik let nejen v New Yorku. Přestože jde o odstranění vrásek v obličeji, jehličky se zpravidla neaplikují pouze na tvář. Nebuďte proto překvapení, když vám při terapii napíchnou i body na rukou, nohou či uších. Harmonizovaný tok energií pak pomáhá pleť zpevnit, uvolnit svaly a vyhladit mimické vrásky. Omlazující efekt se ale neprojeví ihned. Počítejte s tím, že obvykle je třeba absolvovat kúru čítající 10-15 sezení a že vám při ní kromě aplikace jehliček doporučí také přiměřenou úpravu životosprávy. rs_Hollywoodsky trend1 Výhody: Neděsí-li vás jehly a nevadí vám časová náročnost, můžete anti-age účinky akupunktury vyzkoušet. Nabízejí ji i česká studia. Výsledek sice nebývá tak dramatický, na druhou stranu vyladěná energie prospěje celému tělu i psychice.

rs_Hollywoodsky trend2Žížalí a ptačí trus (Victoria Beckham)

Pokud vás před časem šokovala informace, že idol Tom Cruise či módní ikona Victorie Beckham vylepšují svou pleť přípravky s extraktem z trusu slavíků, z překvapení zřejmě nevyjdete. Zatímco zkrášlující účinky ptačích exkrementů po staletí prověřovaly japonské gejši, tato neuvěřitelná omlazující novinka pochází přímo z USA. Vrásky vám vyretušuje krém s výměšky žížal. Jakkoli se to zdá podivné, řada odborníků se shoduje v tom, že poslední tajemství hollywoodských krásek obsahuje víc anti-age látek než nejluxusnější séra, stimuluje tvorbu kolagenu a dokáže výrazně zpomalit proces stárnutí. Výhody: S nadsázkou lze říct, že přírodnější omlazení si lze jen těžko představit. Žížalí specialita navíc údajně pomáhá i na problémy s lupénkou a ekzémem.

rs_Hollywoodsky trend4Včelí a hadí jed (Kate Middleton, Kylie Minogue, Michelle Pfeiffer)

Toužíte-li po účinku Botoxu, ale bojíte se nechtěných účinků jako je strnulý nepřirozený výraz, vsaďte jako mnoho celebrit na přípravky s hadím jedem. Jed syntetického původu stejně jako botoxové injekce uvolní obličejové svaly, vyhladí vrásky a zabrání vzniku dalších. Novější a stále populárnější je ovšem jed včelí. Za svůj půvab mu údajně vděčí i mladá vévodkyně z Cambridge. Dokáže stimulovat tvorbu kolagenu v pleti a dosáhnout tak krásně vypnutého vzhledu bez jemných vrásek. Výhody: Tato varianta znamená menší risk než klasický Botox. Přesto ale krémy s těmito složkami předem otestujte na předloktí, abyste vyzkoušeli alergickou reakci pleti.

rs_Hollywoodsky trend6Placenta (Jennifer Lopez, Madonna, Katie Holmes)

K lehce kontroverzní anti-age metodě se přiznalo hned několik slavných žen. U Madonny jsme na všelijaké výstřelky už zvyklí, fanouškem protivráskové pleťové masky s placentou je ale také Jennifer Lopez. Sterilizovaný prášek se vyrábí z placenty, lidské či od zvířat jako prasata či ovce. Koktejl enzymů a proteinů, který obsahuje, je pro pleť hotovým elixírem života. Výhody: Možná je to lehce bizarní, ale pohled na nestárnoucí popovou královnu dokazuje, že tato maska se vyplatí.