Kdepak jsi, lásko? Naše tipy vám ji zase přivolají!

Kdepak jsi, lásko? Naše tipy vám ji zase přivolají!

Je to už nějaký ten pátek, co jste (ne)spokojeně single a ptáte se sama sebe, zda ještě jednou v životě máte nárok na lásku, co zacloumá vašim soukromým vesmírem? To víte že, ano. Vždycky totiž záleží na našem přístupu. Nenechejte si lásku proklouznout mezi prsty, a i když ta první vás třeba pořádně vytrestala. Věřte, že ta další bude stát za to.


.

„Když budete vinit celý svět, nikdy se v něm nebudete cítit dobře, plnohodnotně a prostě šťastně. Zkuste to brát z té druhé stránky a sama sebe se zeptejte, proč se vám to či ono přihodilo, kam vás ta situace posunula a zda náhodou kvůli ní nejste ta silná ženská, která teď konečně ví, že zvládne naprosto všechno,“ nabádá k lepšímu přístupu Sandra a my v redakci rozhodně přikyvujeme na souhlas.

Pouvažujte nad vašimi láskami

Zavzpomínejte, zpětně si vybavte klíčové momenty vaší lásky a podívejte se na všechny souvislosti, které to či ono zapříčinily. Za jeho nevěrou ale nemusí nutně být vaše neschopnost, někteří chlapi jsou prostě v tomto směru do větru a nevědí, kam by dřív. Pokud jste trochu flákakala milostné aktivity, nebo tu a tam byla za hysterku, chtějte po sobě vysvětlení, proč. Jasně, Adama, Petra, nebo Marka vám to už nevratí, ale je fajn mít jasno, v čem jste chybovala, abyste se mohla do budoucna vybavit získanými zkušenostmi.

Buďte na příjmu

Někteří chlapi jsou parchanti, ale pak jsou tady i tací, kteří by se pro vás rozdali a milovali vás na maximum jen kdyby měli tu možnost. Proto mějte oči na stopkách, flirtujte, usmívejte a pokud padne pozvání na rande, prostě jděte. Dejte šanci i tomu, kterého jste možná mylně ohodnotila, že by to stejně nemělo smysl. Třeba je konečně na čase přestat si vybírat stále stejné týpky a dát zelenou tomu, kdo to vezme za lepší konec, aby mohl dát šanci novému začátku.

Obchodnice s láskou a sexem není ideální stav

Nechtějte si nic vynucovat, to, co má přijít stejně přijde, a to, co tam není, tam prostě nikdy nebude. Nepožadujte po měsíční známosti slib, že spolu budete v dobrém i zlém. Nedělejte na něj smutné oči jenom proto, že se vám vývoj událostí nelíbí. Nejste malá holka, co si podupává nožkou, aby dostala lízátko. Buďte opravdovou ženou, co nepotřebuje chlapi „nutit“  k lásce, ani tou, co obchoduje s milováním. Ono vám to možná chvíli projde, ale s postupem času milému spadnou růžové brýle a vy budete sčítat škody.

Co na nás muži milují?

  • Smějte se uvolněně, buďte svá a na nic si nehrajte.
  • Mějte stále svůj život, i když se společně scházíte. Nikdy se neupínejte jen na vašeho partnera. Mužské to zkrátka stresuje až běda.
  • Netlačte na pilu a nechejte vaši romanci vykrystalizovat. Zatím si užívejte všeho, co vám váš společný čas naservíruje.
  • Sex je opravdu božská disciplína, propadněte jí i vy. Co takhle třeba drahého tentokrát svést, jakmile dorazí z práce.
          Bude z toho celý paf. A to jsou body k dobru pro vás.

 

pixabay.com