Jste zadaná a přitom jste se zakoukala jinde?

Jste zadaná a přitom jste se zakoukala jinde?

Váš stávající vztah po letech jaksi vyčpěl. Stává se to docela běžně, bohužel. A pak se objevil on. Milý, pozorný, šarmantní, vtipný a přesně takový, jako ho vaše já po letech stereotypního partnerství potřebuje. Jenomže, co dělat, když jste zjistila, že pro něj máte v myšlenkách  nejenom místo, alezačínáte k němu cítit něco tzv. navíc?„Manžel se mi odcizil, já nevěděla, co dělat a tak jsem si honem našla milence. Prázdnotu v mé duši sice nahradil, ale jaksi vytlačil z mé hlavy i mého současného manžela. Totálně jsem zblbla, byla jsem sobecká
a chtěla dokonce odejít od rodiny jednou provždy. Jakmile jsem na milence naléhala, ať se tedy sestěhujeme k sobě, pořádně jsem naletěla a já se spořádaně jako chybující husa vrátila k manželovi. Prvně se snažte o nápravu, než se rozhodnete váš svazek poslat do samotného pekla,“ vysvětluje své zkušenosti Marika.

Jaké jsou příčiny vedoucí k vaší poblázněnosti u jiného?

Stereotyp zamíří ke každému z nás v jisté formě. A je jenom na nás, zda mu umožníme ničit, nebo jeho přítomnost nahradíme novými experimenty. Každý nový objev se vám bude zdát zprvu prostě báječní, vzrušení vám podlomí kolena, srdce vám začne zběsile tlouci a motýlky zase budete mít až v břiše. Jenomže po letech po tom všem nebudete ani památka. Životní okolnosti a prostě sám život vám ze zamilovanosti namíchá dlouhotrvající lásku, kde všechno je o důvěře, vzájemně intimitě, ale rozhodně ne už o hormonech jako kdysi. Není to špatné, je to zcela přirozený jev. Proto až budete Pavla podvádět s Markem, mějte jasno v tom, že za pár let budete s vašim milencem ve stejné situaci. A to zase půjdete na lov znovu?

Využijte energii vašeho ženství

Dorazila jste ze schůzky s ním plná dojmů, chemie a neskutečné porce žádostivosti? Je skvělé, že jste ji neukojila s ním. Aplikujte ji na manžela. Bude z vašeho přístupu celý paf a tohle všechno je to, co oba potřebujete. Vyjít si s vašim jakože kamarádem klidně můžete, ale nesmíte překročit danou mez. Protože když ochutnáte, jak chutná hřích, budete chtít degustovat znovu a znovu.

To, co se ví, není tak lákavé

Líbí se vám nový kolega v práci? Normálně to milému vybalte. Třeba takhle: je fakt sexy a je s ním kopec legrace. Milý zbystří, vás toto tajemství nebude budit z letargie a myšlenky na pana charismatického si prostě za pár dní ušetříte. Uvidíte, že to funguje víc než dobře. Navíc se budete mít na pozoru mnohem víc,
než kdybyste se nesvěřila. Protože prozatím opravdu o nic nejde a díky této strategie ani nepůjde. Paráda, že?!