Pokud vám chybí střecha nad hlavou, zabydlete se v Jiřicích!

Pokud vám chybí střecha nad hlavou, zabydlete se v Jiřicích!

Kdo má židli, bydlí. Ale samotná židle nestačí. Pokud vám chybí střecha nad hlavou, zabydlete se s námi v Jiřicích! Příroda je tu na dosah ruky, i Praha je skvěle dostupná, stejně jako Lysá nad Labem a Benátky nad Jizerou. Pustili jsme se do stavby pěti nízkoenergetických dv


Kdo má židli, bydlí. Ale samotná židle nestačí. Pokud vám chybí střecha nad hlavou, zabydlete se s námi v Jiřicích! Příroda je tu na dosah ruky, i Praha je skvěle dostupná, stejně jako Lysá nad Labem a Benátky nad Jizerou.

Pustili jsme se do stavby pěti nízkoenergetických dvoupodlažních řadových domů na severozápadě Jiřic. Tato malebná středočeská obec leží v okrese Nymburk a žijí tu zhruba tři stovky obyvatel. Dohromady postavíme 13 zbrusu nových bytových jednotek. A jeden takový byt možná budujeme právě pro Vás! Tohle místo si jednoduše zamilujete. Klidné bydlení ve vlastním je k nezaplacení. K tomu si představte kousek zahrady, parkování pro dva vozy, nízké náklady na bydlení. Co víc si přát? Ano, můžete si pořídit starší dům a předělat ho. Ale co to znamená? Rekonstrukci, obrovské výdaje, dlouhotrvající stres, práci navíc, nepohodlí. A hlavně nejistý výsledek, protože realita se často od vysněné předlohy setsakramentsky liší. Byt na sídlišti v paneláku? Stačí jeden nesnášenlivý, hlučný nebo nepořádný soused a bydlení vám rázem zhořkne. Tam, kde bydlí hodně lidí pohromadě, s tímhle rizikem prostě musíte počítat. A na vlastní zahrádku u paneláku, kde můžete pracovat či odpočívat, jednoduše zapomeňte. Kudy z toho ven? Jako ideální se jeví bydlení v novém domě, kde žijí dvě nebo tři rodiny, z nichž se časem stanou dobří sousedé. A proč ne bydlení v malé, poklidné obci Jiřice? Ta leží pouze 40 km od Prahy, která je skvěle dostupná díky rychlostní komunikaci D10. Stavíme domy, abychom slušným, pohodovým a nekonfliktním lidem, kteří hledají vlastní bydlení, vyšli maximálně vstříc. Aktuálně nabízíme byty o velikostech 3+kk a 5+kk. Ten, kdo si koupí byt ještě před jeho dokončením, dostane slevu ve výši 5 % z ceny. Moudří lidé vědí, že skvělé zaměstnání a dobrý partnerský vztah ke spokojenému životu nestačí. Každý z nás potřebuje zázemí. Prostě domov, kde je mu fajn, protože přicházejí nejenom dobré, šťastné dny, ale i ty horší. Postavíme dům, na který se můžete spolehnout a kde se bude odvíjet váš rodinný příběh. Přejeme vám, aby tento příběh byl co nejšťastnější!