Na tohle prostě pánové nemají buňky. Co snad nikdy nepochopí?

Na tohle prostě pánové nemají buňky. Co snad nikdy nepochopí?

Někdy si lezeme na nervy, jindy se milujeme k sežrání. A v lecčems nás muži prostě nechápou. Nekonečné seriály, řešení všeho a ničeho, pomluvy, skříňová slepota a hromada dalších nepochopených zvyků, ze kterých jde pánům tvorstva hlava kolem.

„Chlapi jsou prostě z Marsu a ženy z Venuše. Jinak to nevidím. Nemusíme si rozumět ve všem, spíš jde o to, abychom se milovali a dokázali žít spokojeně vedle druhého. Na tom přece záleží ze všeho nejvíc. Já třeba nechápu, co můj chlap má na pivu a na sledování hokeje,“ směje se Lucka.


 

Plná skříň ještě není záruka ničeho

I když praská ve švech, stejně se může volba padnoucí outfitu jevit jako úloha, která nemá řešení. Ale vlastně jedno přece má. Nákupy. Můžeme mít hromadu kabelek, plný botník, ale stejně se najde kousek, který akutně potřebujeme mít. Že se v tomto zcela poznáváte? My v redakci taky a asi na tom hned tak něco nezměníme. Vlastně jestli vůbec někdy, viďte? :- )

Seriály jsou prostě naše droga

Samozřejmě spolu s čokoládou. Nemusí přece vědět, že kromě salátu zchroupete i čokoládovou tabulku jakoby se nechumelilo. A zvlášť při koukání na nekonečné vztahové propletence se nám čtverečky ztrácejí s rychlostí blesku. Někdo sleduje, jak banda upocených chlapíků běží za mičudou, a my si raději nalijeme do hlavy nějakou tu sladkobolnou limonádu. Není nad možnost volby.

Ach ta kabelka a čurbes v ní

Bez ní nedáme ani ránu. Aspoň to tedy tvrdíme, nosíme v ní samé důležité věci, ale když přijde na věc, tak ji stejně moc rádi strčíme na nošení našim protějškům. Nemluvě o tom, že čím dál větší kabelka, tím větší chaos a najít tam tak podstatnou věc jako jsou klíče, se rovná nesnadnému úkolu. I tak ale bohorovně tvrdíme, že se v ní vyznáme na jedničku. Ten váš přece nemusí vědět všechno!

Klepy jsou fajn

Podrbat s kamarádkou o tom, co je nového, nás prostě baví. V tu chvíli zapomeneme na naše starosti a je nám zkrátka a dobře fajn.

Když my tu pusu prostě nezavřeme

Máme toho tolik na srdci a nejraději bychom mu vysypali na hlavu všechny maličkosti, které se nám přihodily.
A když k tomu přidáme fakt, že si rády zavzpomínáme, milujeme plánování, tak je pořád o čem mluvit a co řešit. A tak tedy řešíme.

Petrolejová, okrová, nebesky modrá

Pánové mají znají základní barvy v takovém počtu odstínů, kolik měli pastelek v penálu.  Termíny jako krémová, mint, šeříková či fuchsiová jim absolutně moc neříkají. Proč si taky život komplikovat. Přesně tohoto kréda se totiž drží zuby nehty. A co si budeme povídat, někdy jim to vážně závidíme.

Leckdy mluvíme v hádankách

Nikdy neřekneme na rovinu, co chceme a když se nás zeptají, co se stalo, stejně jim odvětíme, že nic. V duchu si to totiž omlouváme tím, že by ten bídák měl ksakru vědět, co že to zase provedl. Nápověda pro muže: Pokud na vaši reakci odpovídáme slůvkem „prosím?“, neznamená to, že jsme neslyšely. Dáváme vám druhý pokus, abyste změnili obsah  za lepší.