Tereza (33): Na vánočním večírku jsem se vyspala s šéfem

Tereza (33): Na vánočním večírku jsem se vyspala s šéfem

Mezi námi to vždycky jiskřilo. On se líbil mně a já zase jemu. Oba jsme to měli vepsané ve tváři, když se naše pohledy setkaly, když on šel za mnou něco probrat, nebo mě nenápadně sledoval ze své kanceláře. Alkohol vyrušil zábrany a já se následující ráno probudila v jeh


Mezi námi to vždycky jiskřilo. On se líbil mně a já zase jemu. Oba jsme to měli vepsané ve tváři, když se naše pohledy setkaly, když on šel za mnou něco probrat, nebo mě nenápadně sledoval ze své kanceláře. Alkohol vyrušil zábrany a já se následující ráno probudila v jeho náruči.

Místo řešení vánoční idylky mám co dělat, abych to celé ustála. Doma na mě čeká poblázněný snoubenec, hlavou mi víří neskutečné výčitky a já mám navíc obavy, aby se to nestalo znovu.

Prostě mě přitahoval...

Když jsme se s Robertem setkali na pohovoru, byla jsem z něj celá pryč. On měl a dodnes má všechno, co se mi na mužích kdy líbilo. Zkrátka takový prototyp ideálního mužského, byť bohužel zadaného, jeho manželkou je takové blonďaté trdlo, co o životě nemá absolutně páru. Několikrát jsem byla svědkem, jeho telefonátů s ní. Hádali se, vyčítali si i nos mezi očima a on ji kolikrát prosil, ať alespoň někdy používá i tu svoji hlavinku. Vždycky jsem z těchto divadýlek měla velkou radost, protože mi bylo jasné, že jí má plné zuby. Jistě se mu jako ženská líbila, ale na společné soužití to chtělo opravdu jiný prototyp ženy. Třeba mě. Kdybych nebyla zadaná, zřejmě bych ho chtěla celičkého sama pro sebe. Ale to je zase jiná pohádka. S Patrikem žijeme spolu už tři roky a příští rok v červnu nás čeká svatba. On je nadšený jako malý kluk, neustále se do svatebních příprav s nadšením montuje a denně přichází s ještě lepšími inovacemi. Nemohla jsem si vybrat lépe. Nebo vlastně mohla, ptá se mě tu a tam hlas v mé hlavě?!

Ach ty vánoční večírky....

Minulý pátek jsme s partou kolegů z práce vyrazili do wellness přibližně 50 km od Prahy, kde nám firma zacvakala i nocleh. Vlastně to bylo super setkání. V práci jsme všichni na jedné vlně, a já dokonce i svým báječným šéfem. Celý večer jsme se nevinně špičkovali, jemně popíjeli a zůstali až do konce, než všichni padnou za vlast. Asi zřejmě proto, abychom neměli svědky pro to, co se za pár hodin odehraje. Když jsem se s ním šla rozloučit, že jdu také spát, tak se na mě podíval jedním z těch obdivných pohledů a mě hned zajiskřily oči jakoby na souhlas. Začali jsme se vášnivě a hladově líbat, jeho doteky mapovaly obliny mého zadku i ňader. Ztrácela jsem rozum a pro nás oba si přišel chtíč. Promilovali jsme spolu celou noc a ještě nad ránem jsme si to prostě museli zopakovat. Byla to nádherná a intenzivní záležitost. Oba jsme moc přesně věděli, co ten druhý potřebuje. „Blíží se Vánoce, v práci máme všichni dovolenou a mě Robert zasypává textovkami typu, jak moc úžasné to se mnou bylo. Píšeme si jako puberťáci a Patrik přitom promýšlí, jak rodičům o svátcích oznámíme datum naší veselky. Srdce mám na cucky, v hlavě chaos a nervy jako špagáty.“