Zlatá pravidla pro báječný celý rok!

Zlatá pravidla pro báječný celý rok!

Máme tady první den roku 2018 a přesně právě teď máme ideální příležitost nastartovat letošní rok o něco lépe, než jsme skončili ten, co nás před chvíli minul. Jaké dobrozvyky se vyplatí zakomponovat do dalších zítřků v pořadí? Na tyto se můžete maximálně spolehno


Máme tady první den roku 2018 a přesně právě teď máme ideální příležitost nastartovat letošní rok o něco lépe, než jsme skončili ten, co nás před chvíli minul. Jaké dobrozvyky se vyplatí zakomponovat do dalších zítřků v pořadí? Na tyto se můžete maximálně spolehnout.

Spěte tak akorát

Nikoliv pět hodin či čtyři a půl, žádné vysedávání u televize dlouho do noci, raději zalehněte dřív, ať se pak celý den necítíte jako mátoha. Kromě toho, že budete mít energie na rozdávání, také sníte mnohem méně kalorický náročných potravin jako jsou sladké tyčinky, čokolády a taky si ušetříte konzumaci energy drinků, které jsou plné zbytečných cukrů, barviv a mnohdy i umělých sladidel. Možná už konečně víte, co se skrývá za postavou podle vašich představ.

Mějte ráda sebe i druhé

Bez lásky by to na světě moc dobře nešlo. A tak prvně začněte u sebe a dávkujte ji i vašim nejbližším. Máte už nějaký ten pátek políčeno na toho fajn chlápka od vedle a prozatím jste už opět single? Zkuste ho nenápadně ulovit, avšak tak, aby si myslel, že to celé zinscenoval on sám. Aby se nepřipadal jako štvaná zvěř.

Pravidelný sex

Písničku od Elánu, co všechno způsobuje zanedbaný sex, známe úplně všichni. Tak to neriskujte a užívejte si těch slastí plnými doušky. U svého mužského získáte plusové body, budete se cítit chtěná, sexy a hlavně se nebudete tvářit jako kakabus. Tak šup, šup, pod peřinu.

Wish list 2018

Napište si, co byste rádi stihli prožít, ochutnat a vyzkoušet. A pak se do toho pusťte po hlavě. Ono se to nezdá, ale život běží jako splašený. Tak ať pak nezjistíte, že vám ujel vlak.

Cestujte s nadšením

Říkáte si, že je to zbytečně drahý špás a tak tuto myšlenku vypadnout někam daleko, raději hned zaplašíte? Dnes můžete koupit letenky díky výhodným, nebo chybným tarifům doslova za pár kaček, ubytování zařídíte přes Airbnb, nebo Booking a můžete vyrazit vstříc dobrodružství. A pokud máte obavy, koukněte na nabídku německých cestovních kancelářích, podstatně ušetříte. Nadchne vás temperamentní Mexiko,  panenský Vietnam, božské Filipíny,  nebo Kuba, na které se snad zastavil čas. Tak neváhejte... Vypilujete jazyk, získáte větší nezávislost, jen tak se něčeho nezaleknete a hlavně se budete mít nač vzpomínat.

Dopřejte si pár změn

Vyměňte parfém, začněte konečně snídat, típněte cigarety, choďte s dětmi na procházku, věnujte více času vašemu vztahu, přečtěte si každý měsíc alespoň jednu knihu nebo se přihlaste třeba do tanečních. Změna je život, tak se jí neobávejte. Vesměs vám přinesou mnohé. Prvně ale musíte mít plán a pak odvahu pustit se do něj po hlavě.

Hrdost je zase v kurzu

Nejde o to, abyste nosila nos na horu anebo se snad povyšovala nad ostatní, to vůbec ne. Ale znát svoji cenu, umět odmítnout to, co sama nechcete a znát hranice toho, co je přes čáru, se vyplatí. Přece nechcete platit za chudinku, co sedí doma na zadku, tomu svému všechno odkývne a ten ji za odměnu brzy vymění za jinou. Totiž za tu, co hrdost má a k tomu všech pět pohromadě. pixabay.com