Pilování nehtů na sedm způsobů, najděte ten svůj

Pilování nehtů na sedm způsobů, najděte ten svůj

Více času věnujeme klasické manikúře, výběru laku na nehty, než samotnému tvaru nehtů. Zkuste to změnit a nejprve se zamyslet nad tím, jak si budete pilovat nehty a podle toho si je pak teprve lakovat. Vyberte si jedinečný styl a správný úhel pro vaše nehty. Ten pak sdělte manik


Více času věnujeme klasické manikúře, výběru laku na nehty, než samotnému tvaru nehtů. Zkuste to změnit a nejprve se zamyslet nad tím, jak si budete pilovat nehty a podle toho si je pak teprve lakovat.

Vyberte si jedinečný styl a správný úhel pro vaše nehty. Ten pak sdělte manikérce, kterou navštěvujete, aby ho dodržovala i ona.

Ostré a hranaté

V podstatě jde o perfektní čtverec s ostrými hranami. Jistě, s tímto tvarem riskujete, že vaše ruce budou vypadat strašidelně, ale je to skvělá varianta pro ženy, které nosí krátké nehty. Zároveň jsou ideální volbou pro ženy, které nechtějí mít kulatý tvar nehtů.

Ostré a zaoblené

Tento tvar připomíná čtverec, nebo spíše obdelník.  A je téměř totožný jako varianta první. Má ale mnohem měkčí zaoblení hran. Je to takový kompromis mezi čtvercovým a oválným tvarem a je snadné udržovat ho zejména na kratších nehtech.       Kulaté Asi nejpopulárnější tvar nehtů je kulatý. Tento tvar se doporučuje lidem, kteří mají krátké nebo baculaté prsty. Kulatý tvar opticky prodlouží prsty a ruce vypadají štíhlejší.       Mandle Mandlovitý tvar, neboli oválný je velmi oblíbeným výběrem mezi celebritami. S mandlí je prst po stranách štíhlý, zatímco u kořene nehtu širší. Opravdu tak připomíná mandli.       Oválné Oválné jsou podobné, jako mandle, ale nemají tak ostrou špičku. Tyto dva tvary nehtů nechť si dopřávají ženy, které mají dlouhé nehty. V opačném případě by nemusely ruce pak působit přirozeným dojmem.     Stiletto Zase se můžeme „odpíchnout“ od oblíbené mandle, stiletto tvar má však mnohem ostřejší špičku. Jsou to takové skoro čarodějnické nehty. Nevýhodou je, že se často lámou. Jedině si je pak nechat potáhnout gelovou vrstvou.     Coffin Vezmeme předchozí tvar, zapilujeme špičku a máme hotovo. Takové nehty nosí například Kylie Jenner, pro vás můžou být příjemnou změnou. Opět ale platí, že na přírodních nehtech dlouho nevydrží. Ideální je pro gelové úpravy.    

foto: pinterest.com