Co jsme našli v prosincovém brandnooze boxu?

Co jsme našli v prosincovém brandnooze boxu?


Staropramen Extra chmelená 12

Výrazné chmelové aroma dosažené chmelením převážně odrůdou Žateckého poloraného červeňáku, který je považován mezi odborníky za jeden z nejkvalitnějších. Pivo je navíc chmelené pěti dávkami chmele, čímž získává výraznou chmelovou vůni a současně i vyšší hořkost.  

efko Dětské okurky

Skvělé křupavé okurky efko jsou nyní s láskou připraveny i speciálně pro děti. Výběrové okurčičky o velikosti
3-5 cm skvěle padnou do dětské ručky :- ) Jsou naloženy v jiném, sladším nálevu a ochuceny tak, aby jejich křupání bylo skutečným požitkem. Na výrobu dohlíží kamarád Efík, pečlivě hlídá složení a velikost, proto nejsou při výrobě použita žádná umělá sladidla, barviva či jiná ošklivá éčka. Dětské efko okurky jsou tím nezbytným doplňkem zdravé a lahodné svačinky! Vyzkoušejte také kukuřičky, řepu, karotku atd.  

Lagris čočka francouzská

Francouzská čočka se pěstuje pouze ve Francii. Tato drobnozrnná čočka se vyznačuje příjemnou oříškovou chutí s pepřovým nádechem. Před vařením se nemusí namáčet, přesto nenadýmá a je lehce stravitelná.
I po uvaření si zrnka čočky zachovávají svůj tvar a není snadné ji rozvařit. Nepostradatelná je především pro vegetariány, neboť obsahuje vysoký podíl bílkovin a vlákniny. Je vhodná jako příloha k masu, rybě, do polévek nebo jako samostatné jídlo. Je přirozeně bezlepková, velmi vhodná pro diabetiky, napomáhá snižovat cholesterol a vysoký krevní tlak a obsahuje až 4x více vlákniny než běžná čočka!  

Rama S olejem z vlašských ořechů

Ahoj, jsem nová Rama! Vyzkoušej mě na mazání, vaření, ale i pečení – moje oříšková chuť nejlépe vynikne v kombinaci se sýrem, ale taky s medem. Jsem stvořena z kvalitních rostlinných olejů, vedle toho ořechového také lněného nebo třeba slunečnicového. Jsem bez laktózy, vhodná pro vegany a jsem jednoduše dobrá.  

Birell Bezový květ s tymiánem a citronem

Novinka Birell Botanicals přináší jedinečnou kombinaci mírně nasládlé, lehké chuti provázenou jemnou hořkostí nealkoholického piva a osobitým aroma bylin. Nápoj zaujme unikátním procesem přípravy za použití kvasinek Birell a nejjemnějších odrůd chmele, rostlin a ovocných šťáv. Sládci o nápoj pečují celých 19 dní. Vyzkoušejte jeho postupně se rozvíjející chuť ve dvou variantách - Bezový květ s tymiánem a citronem.

KOTLÍKOVÉ BRAMBŮRKY - HOŘČICOVÉ

Společnost Jan Zykmund – Originální brambůrky uvedla v loňském roce jako první český výrobce na trh Kotlíkové brambůrky. Od té doby si získal tento druhu speciálně upravovaných brambůrků mezi zákazníky velkou oblibu. Proto jsme pro Vás připravili i menší, cestovní balení. Díky tomu si tyto křupavé brambůrky můžete vychutnat kdykoliv, i když zrovna nemáte čas na velký sáček.    

Hellmann‘s Tatarská omáčka light

Odlehčená varianta klasické Tatarské omáčky Hellmann‘s potěší zejména vyznavače zdravého životního stylu. Stejně jako klasická tatarská omáčka obsahuje kousky zeleniny, je vyrobena z kvalitních rostlinných olejů, které obsahují dobré tuky, polynenasycené mastné kyseliny omega 3. Navíc je se sníženým obsahem tuku (35%).

 

Objednávat zelené boxíky můžete na www.brandnoozbox.cz