Sarah Jessica Parker potvrdila, že třetí díl filmu "Sex and the City " není úplně ztracen

Sarah Jessica Parker potvrdila, že třetí díl filmu "Sex and the City " není úplně ztracen

Ve chvíli, kdy už jsme se všichni smířili se smutnou představou, že pokračování kultovního seriálu Sex ve městě, na který navazují dva filmy nebude, svitla velká naděje!
Populární herečku Sarah Jessica Parker si do své televizní show pozvala Ellen DeGeneres a vyzpovídala ji nejenom z toho, zda opravdu končí pokračování Sexu ve městě. Parker se nechala slyšet, že pokračování třetího filmu je pořád možné.

Dřívější dohady ukazovaly na to, že pokračování nebude reálné kvůli Kim Cattrall, která si zahrála Samanthu. Ta podle všeho další natáčení odmítla z více důvodů. „Je to období smutku pro nás všechny,“ řekla Parker. Dále ale žertovala o tom, že by si roli Samanthy mohl zahrát někdo jiný, třeba právě moderátorka DeGeners. „Možná budeme schopni uvažovat o pokračování… Řekněme například, že si zahraješ Samanthu,“ řekla s úsměvem Parker.

Přesto, že Parker hovoří s nadějí v hlase, že by se pokračování Sexu ve městě přeci jen natočilo, nic není 100%. „Ve skutečnosti nemám naprosto žádnou představu co bude dál. Kdo ví… Možná najdeme způsob, právě teď to ale nemohu říct.“

Spousta fanoušků tak dává vinu právě Kim Cattral. V médiích se objevilo spoustu informací, například o tom, že měla Cattrall nesplnitelné požadavky. Ta na svém Twitteru uvedla, že hrála Samanthu dvacet let a je na čase jít dál.

V nedávném rozhovoru pro The Daily Beast, Parker řekla, že je pro ni těžké vypořádat se s dramatem, které se kolem dalšího natáčení děje. „Věc, kterou se stále učím, je to, jak bolestné může být po všech těch letech, to co se děje. Nepravdivé informace, osobní útoky na vaši postavu i to, jakým způsobem jste se rozhodli chovat. Jsem překvapená, jak moc mě to ještě ničí,“ řekla herečka. Nakonec dodala, že jí to všechno přineslo zkušenost, kterou milovala, milovala ženy, se kterými hrála a byla to pro ní výsada.

Nám nezbývá, než doufat, že pokračování této úžasné čtveřice najde svou cestu…