Chcete zpět svoje pevné bříško? Víme, jak na to

Chcete zpět svoje pevné bříško? Víme, jak na to

Převislé břicho trápí nejen ženy po porodu, ale i lidi, kteří výrazně zhubli. Bohužel na tento problém běžné cvičení ani diety nestačí. Přestože hubnete pomalu, tělo není schopno se bez následků vrátit do původního stavu a vzniká kožní převis. Takzvaná abdominoplastika, neboli plastická operace břicha, má dvojí efekt. Zpevňuje dutinu břišní a odstraňuje povislou kůži.
Díky tomu už nebudete muset své bříško nikdy schovávat.


Zpevněte povolené bříško jednou pro vždy

Tvar a velikost břicha ovlivňuje nejen množství tuku, ale i pevnost svalů a pružnost kůže. Porodem či snížením hmotnosti svaly i kůže povolí a bříško zůstane vypouklé. Abdominoplastika navrací této oblasti hezký tvar, zpevňuje rozestouplé svaly a předchází dalšímu povolování. Zároveň odstraní nadbytečnou kůži i s podkožním tukem a odstraní část strií. Výhodou plastické operace břicha je, že se již nemusí opakovat. Pokud nedojde k výrazné změně hmotnosti, je její efekt trvalý

Nelekejte se jizviček, ty časem vyblednou

Plastická operace břicha patří mezi oblíbené estetické výkony. Výrazně zlepšuje klientům kvalitu života,
ale bohužel za cenu jizev nutných k redukci přebytečné kůže. Přesto není čeho se bát. Hlavní jizva je umístěna v oblasti podbřišku tak, aby se dala pohodlně schovat do spodního prádla. Druhá malá jizvička vede kolem pupku. Postupně obě blednou a stanou se méně viditelné.

Za měsíc si budete naplno užívat svého nového těla

Abdominoplastika se provádí v celkové anestezii a trvá kolem 2, 5 hodiny. 2 noci zůstáváte na klinice a poté odcházíte se speciálním korzetem kolem břicha do domácího ošetřování. 4 týdny po operaci je bříško a jizvy zahojené a vy se můžete naplno vrátit ke všem běžným aktivitám.

Ke zpevnění bříška může stačit i liposukce

U některých pacientů není problém v povolené kůži, ale v přebytečném podkožním tuku. V těchto případech doporučí lékař místo plastické operace břicha radiofrekvenční liposukci BodyTite, která odsává tuk a zároveň zpevňuje kůži nad ošetřovanou oblastí. Jde o bezpečnou a rychlou metodu s okamžitým výsledkem. Speciální hlavice stimuluje v kůži tvorbu kolagenu a elastinu, látek zodpovědných za pevnost pokožky. Díky tomu máte na rozdíl od běžných liposukcí jistotu, že vaše kůže bude krásně vypnutá.