Soutěžte o produkty prémiové vlasové péče Schwarzkopf Professional, obohacené o vzácné oleje, s novou značkou Oil Ultime

Soutěžte o produkty prémiové vlasové péče Schwarzkopf Professional, obohacené o vzácné oleje, s novou značkou Oil Ultime

Schwarzkopf Professional věří, že skutečná krása je víc než jen příjemný vzhled; je to kombinace vnějšího vyzařování a vnitřní harmonie. Použitím nejvzácnějších ingrediencí – od vysoce účinných přírodních, čistých olejů, po povzbuzující aromatické esenciální oleje – Oil Ultime, poskytuje lesk vlasům a zároveň pomáhá klientům salonu uniknout hektickým každodenním povinnostem a najít vnitřní rovnováhu během smyslných, rozmazlujících ceremonií v salonu.


Tajemství Oil Ultime

Oil Ultime s inovativním složením zkrášluje všechny typy vlasů, bez zatížení, umocněný o aromatický a hýčkající zážitek. Oil Ultime je založen na třech hlavních pilířích.

  1. 100% přírodní, čisté oleje, pro jemnost a okouzlující lesk:

Nejvzácnější oleje - arganový, marulový, růžový a olej z opuncie mexické - jsou příměsí v nezatěžujících produktů péče o všechny typy vlasů. Víceúrovňový proces čištění zajišťuje, že jsou implementovány jen ty nejdražší složky a živiny těchto drahých olejů, takže vlasy zůstávají jemné se zářivým leskem.

 

  1. Samorozpustné a samoodpařující oleje, které nezatěžují vlasy:

    Oleje vyplní pórovitou strukturu vlasů, přičemž nadbytečný olej se okamžitě vypaří nebo se snadno opláchne, čímž se zajistí skutečně nezatěžující výsledek.

 

  1. Aromatická péče pro vnitřní harmonii a krásu:

Aromaterapie byla praktikována různými kulturami od dávných dob. Tradiční aromaterapie pracuje s přirozeně získanými esenciálními oleji rozličných rostlin, které jsou známé pro své pozitivní účinky na psychické a fyzické bytí.

 

Na dva výherce čeká balíček olejů: 
-Oil Ultime Barbary fig (opuncie mexická) - finishing oil
-Oil Ultime marula - finishing oil
Oil Ultime argan - finishing oil

 

Výherci jsou:
S. Kopalová, T. Landová