Krásné vlasy i bez mytí? Se suchými šampony je to hračka

Krásné vlasy i bez mytí? Se suchými šampony je to hračka

Krásné vůně a svěží účes vždy po ruce, to jsou suché šampony Batiste! Britská značka pečlivě sleduje nejnovější trendy a každoročně přináší nové limitované edice. Pro letošní jaro se jejich nabídka oproti loňsku zdvojnásobila a těšit se tak můžete hned na 4 druhy. 


Toužíte po něčem jemném a neskutečně trendy? Batiste Rose Gold je tak jemné, svěží a růžově zlaté, že vám nesmí chybět! Růže a frézie se příjemně doplňují s nasládlou mandlí a vanilkou a vnímaví jedinci zachytí
i drobný nádech pralinek. Zkrátka vůně, kterou si pořídíte na léto, a vydrží s vámi celý rok. A obal je mistrovským dílem designerů z dílny Batiste! Ten zkrátka nesmí chybět v koupelně ani v kanceláři.

Říkal tady někdo párty? V létě jich bude tolik, že je ani nespočítáte. Dokonalý doprovod si musíte najít samy, ale máme něco, co zaručeně pomůže! Batiste Party kombinuje letní ovoce s irisem a frézií pro dokonalé spojení svěžích a melounově-broskvových tónů. Veselý fialový obal a svěží vůně z něj dělají nepostradatelný kousek pro setkání s přáteli na zahrádce i pro večer plný tance s kamarádkami. Léto bez Party? Nikdy!

My vám nyní přinášíme soutěž o další dva produkty: Batiste Nice a Naughty! Tři výherci se budou těšit na oba dva šampony!

Batiste Nice, svůdná a ženská vůně, která dodá vašim vlasům sladký nádech a spoustu svěžesti. Hodné dvojče je plné květinových tónů růže, fialky a bílé frézie v kombinaci s ovocnými vůněmi grepu, melounu cantaloupe
a jablka. Ta správná letní vůně pro ženy, které chtějí lehký dotek ovoce a květin ve svých vlasech! A originální design rtů se určitě hodí do každé koupelny.

 

Tak trochu zlobivá sestřička Batiste Nice, Batiste Naughty, nabízí dokonalou volbu pro večerní osvěžení účesu. Smyslná vůně bobulových plodů, růže a frézie je ale tak návyková, že ji snadno začnete používat i ve dne. Vůně, která se svou propracovaností blíží parfému, se stane dokonalým společníkem pro letní a podzimní večery, během kterých se chcete cítit neodolatelně. Design rtů se tentokrát proměnit do kontrastní červené a černé,
to pravé pro ženy, které se ničeho nebojí!

 

 

Všechny k zakoupení exkluzivně na e-shopech www.kupkosmetiku.cz a www.babybaby.cz a nejbližší době také v hypermarketech Tesco za doporučenou cenu 119 Kč.

Pro okamžité osvěžení nepotřebujete nic jiného než Batiste! Objem, textura a pocit právě umytých vlasů, to vše přináší suché šampony Batiste, které mají v portfoliu základní řadu plnou různých vůní, čtyři cestovní balení do každé kabelky a řadu s přidanou hodnotou, ve které naleznete nejen speciální suchý šampon pro extra objem, ale také barevné varianty pro všechny blondýnky i brunetky.

Více informací naleznete na www.batiste.cz.

 

Výherci jsou:
O. Mařasová, L. Harcubová, D. Lampová