Vyhrajte nákup na ZUZA design

Vyhrajte nákup na ZUZA design

Když se Zuzce narodila v roce 2015 dcerka, zalíbily se jí kartičky s údaji o narození dítěte. Žádné z těch, které v tu dobu byly dostupné na českém trhu paní Zuzanu nenadchly a to ji přivedlo na myšlenku vytvořit si své vlastní.  Poté, co se naučila s grafickým programem, ji už nic nebránilo v tom, aby popustila uzdu své fantazii ve vytváření kartiček. Z tvorby se stal koníček, z koníčku vášeň a díky tomu vznikl ZUZA Design.


V e-shopu najdete plakáty s krásnými dětskými motivy, které rozzáří každý dětský pokojíček a pokud chcete památku na narození svého miminka stačí si vybrat design plakátu, který se vám líbí a napsat údaje o děťátku. Plakáty to ale nekončí. Není nic hezčího, než sledovat, jak děti rostou a učí se nové věci. Pro tyto vzácné okamžiky jsou tu milníkové kartičky, díky kterým můžete na fotkách zaznamenávat všechny pokroky vašeho miminka a pořízené fotky pak vkládat do fotoalba, které si můžete pořídit spolu s kartičkami na e-shopu.

Zuza design má širokou nabídku produktů, jak pro maminky tak i pro děti. Všechny jsou vyráběny s láskou
za cílem potěšit každého, kdo si je koupí.


A co můžete vyhrát?

První cena je voucher v hodnotě 1 500 Kč na zakoupení výrobků od ZuzaDesign a druhá a třetí cena jsou milníkové kartičky dle vlastního výběru.

Více informací, nápovědu a také možnost nákupu na www.zuzadesignstore.cz

 

Výherci jsou:
M. Smetanová, L. Sluková