Hrajte o dekorativní kosmetiku trend IT UP

Hrajte o dekorativní kosmetiku trend IT UP

Chcete kvalitní kosmetiku za málo peněz?
Chcete si vybrat kosmetiku v drogerii při rychlém nákupu ostatních nezbytností?

Pokud odpovídáte ano, tak zajděte do drogerie dm a poznejte novou kosmetiku trend IT UP. Natural Radiant Highlighter, dva druhy make-up, rozjasňující primer, korektor Matte Beauty Perfection, rtěnky, gel na obočí, stíny v tužce, tekuté rtěnky, lesky a spoustu dalších výrobků už nyní v dm pod značkou trend IT UP.


Be a voice not en echo!

Přijďte do dm a vyzkoušejte produkty dekorativní kosmetiky trend IT UP! 

Pečlivě vybrané luxusní složení přípravků a pestrá škála barev i nude odstínů – to je trend IT UP, dm značka dekorativní kosmetiky. I tato dm značka se vyznačuje vysokou kvalitou a příznivou cenou. Najdete ji exkluzivně ve všech prodejnách dm!

trend IT UP se barev nebojí 

Inovativní složení obohacené o pečující látky nejen zkrášluje, ale i rozmazluje každou ženu.
Vybírejte z komplexní palety dekorativních produktů na tvář, oči, rty, ale i obočí a nehty.

Právě péči o nehty věnuje tato značka zvláštní pozornost. O krásné ruce se postarají přípravky, jako je peeling na nehtovou kůžičku, korektor laku, vyživující olej či speciální séra. Tato značka nabízí laky na nehty mnoha druhů i odstínů. 

trend IT UP podporuje osobitost ženy 

Nepodléhejte módnímu diktátu! Krása spočívá v individualitě a trend IT UP ženám nabízí možnost vytvořit si svůj vlastní, jedinečný styl. Široký výběr produktů doslova vybízí k tomu, stát se každý den někým jiným. 
„Be a voice not en echo.“


Lak, který opravdu drží

Upravené nehty jsou vizitkou každé ženy. Krásná manikúra dokonale podtrhne vzhled i outfit každé z nás. Osobně jsem vyzkoušela lak na nehty Double Volume&Shine, odstín 240. Díky šikovnému štětečku se snadno nanáší, rychle zasychá a dokonale kryje už v první vrstvě. V kombinaci s top coatem Ultra Quick Dry vydržel lak neporušený celých 5 dní! Pokud se vám občas stane, že štětečkem přetáhnete i mimo nehtové lůžko, vyzkoušejte korektor v tužce, který vás nechtěných přetahů zbaví během několika vteřin.


Paletka
trend IT UP paletka očních stínů The Nudes v pudrovém provedení s matujícím a třpytivým efektem a vysokou pigmentací zajistí perfektně nalíčené oči od přirozeného až po výrazný kouřový vzhled.

Voděodolný gel na obočí 030, 5 ml
Trend IT UP voděodolný gel na obočí vytvoří perfektně modelované a tvarované obočí. Obsažený panthenol má pečující, protizánětlivé a regenerační účinky, biotin podporuje plnost a sílu obočí. Nanášení trend IT UP voděodolného gelu na obočí usnadňuje precizní mini štěteček.

 

Na výherce čeká balíček produktů.

Více informací také na www.dm.cz

 

Výherci jsou:
D. Šťastná, J. Kremlová, L. Hejduková