Udělejte pro svoje kamarádky DÁMSKOU PARTY

Udělejte pro svoje kamarádky DÁMSKOU PARTY

Zažeňte zimní splíny a uspořádejte pro vaše kamarádky party u sebe doma. Že nevíte jak na to nebo co všechno bude potřeba? Poradíme vám jak mít dokonalou akci, na kterou budou všichni dlouho vzpomínat. Holčičí mejdan je totiž skvělým způsobem, jak vypnout a zrelaxovat se. Důležité pravidlo!! Pozvěte jen opravdu spřízněné duše, se kterými si rozumíte a jsou alespoň na podobné vlně jako vy.


PYŽAMOVÁ PARTY

Když pořádáte pyžamovou party je velmi důležité, abyste doma měly dostatečně velký prostor. To znamená: do garsonky o 25 metrech, kde budete takzvaně „na stojáka“ tento druh raději nevolte :- ) Musíte totiž myslet na to, že kamarádky u vás budou i spát. Nejdůležitější zde je navodit příjemný pocit, zajistit pohodlí každé z kamarádek. Jako dekoraci můžete využít velké množství polštářů, příjemných dek, voňavé svíčky a i váš originální pyžamový outfit.

Protože bude stolování probíhat hlavně v sedě na polštářích nebo i v leže, volte takové pohoštění, u kterého nebudou potřeba příbory či složité stolovací návyky. Určitě doporučujeme jednohubky, kanapky, mini caprese na párátkách případně ovoce či zeleninu.

Jako přípitek zvolte určitě sekt nebo prosecco, které dejte hostům při příchodu, případně po převlečení se do pyžámek, kdy tak odstartujete příjemný večer.  O zábavu se vám může postarat různé povídání
či vyprávění historek z mládí. Ucucávat doporučujeme Baileys s kopečkem vanilkové zmrzliny! Mňam

Na závěr večera můžete připravit kakao (opět s kapkou Baileys :- ) ), které podporuje dobrou náladu a navozuje pocit uvolnění a připraví vás tak na dobrou noc.

PARTY S HROU „PŘEKVAPIVÝ DÁREK“

Pokud chcete hrát večer s kamarádkami tuto hru, bylo by fajn, aby se vás sešlo více jak 5. Celá hra spočívá v tom, že se domluvíte a každá z vás přinese hezky zabalený předmět, aby jeho tvar či honosnost zabalení budilo zájem ostatních. Předmět nesmí být nově kupovaný, ideální je vybrat takový, na který se doma práší, je nepotřebný či je to přebývající kýč.

Všechny dárky se dají doprostřed a postupně si všichni vyberou jeden balíček. Když všichni mají dárek, jeden po druhém ho rozbalí. Poté se nastaví časomíra (třeba 10 minut) a postupně se hází kostkou dokola. Každý hází v jednom kole jednou. Pokud hodí šestku, musí si dárek s někým vyměnit. Chce-li získat svůj dárek, co musel vyměnit, zpět, v dalších kolech musí hodit zase šestku. Pokud uplyne časomíra, hra končí a každý se musí spokojit s tím, co si „vyhrál“.

Hru můžete navíc obohatit o příjemné drinky, které vykouzlíte třeba z rumů Božkov, které mají i speciální edice a budou vám zajisté chutnat.

Božkov jablíčko:
Sklenici naplňte ledem, přidejte rumíka 4 cl Božkov Speciál Kávový a dolijte jablečným džusem 12cl a přidejte limetu na ozdobu

SUSHI PARTY

Obliba sushi stoupá k výškám. Nyní si ho můžete připravit i v pohodlí domova z již dostupných ingrediencí
a nemusíte ho kupovat v sushi barech a restauracích. Navíc to bude jistě pro mnohé dámy „poprvé“ a uděláte si nevšední a hlavně společný zážitek. Domluvte se s kamarádkami na společném nákupu nebo dejte každé úkol, aby přinesla jednu z potřebných surovin. Vy mějte doma určitě: bambusovou podložku, hezký tác či talíř a čínské hůlky. Nezbytnou součástí je nakládaný zázvor, sójová omáčka a wasabi, sushi rýže a ocet. Do sushi použijte dle chuti a domluvy krevety, avokádo, okurku, mango, mrkev či různé ryby. K pití můžete tematicky podávat kokosovou vodu, aloe vera nebo víno saké.

Mňam, teda já mám chuť!
Tak milé dokonalé, nebojte se výzvy a hurá do toho!

 

Hezký den,

Vaše aNina