Zvolte správnou opalovací kosmetiku

Zvolte správnou opalovací kosmetiku

S opalovací kosmetikou SOLAIT si může léto užívat celá rodina

Léto. Ten nádherný prosluněný čas plný výletů, vodních radovánek, dovolených a především užívání si slunečních paprsků. Abychom si však z dovolených nepřivezli kromě krásných vzpomínek také nepříjemně spálenou pokožku, je potřeba se řádně chránit. Opalovací kosmetika 
SOLAIT ze sítě parfumerií Marionnaud nabízí kompletní ochranu před slunečním zářením pro celou rodinu. Zkrátka od miminek (opalovací mléko Baby SPF 50+), přes majitelky velmi citlivé pokožky, až po olejíčky s nízkou ochranou pro již opálenou pokožku. Samozřejmostí jsou také chladivá mléka a gely s aloe vera po opalování, které zklidní pokožku a dodají potřebnou hydrataci. Všech 46 přípravků SOLAIT je k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud.


 

Sluneční paprsky mají blahodárný vliv na lidskou psychiku, dodávají nám potřebný vitamin D, ale také nám mohou ublížit. Pokud podceníme ochranu před slunečními paprsky, naše pokožka se spálí, poškodí
a nevzhledně sloupe. Budeme-li se však pravidelně mazat, dodržovat pitný režim a vyhýbat se slunečním paprskům v době jejich největší síly (mezi 11. – 14. hodinou), můžeme bez obav vplout do léta a užívat si ho plnými doušky!

 

SOLAIT SPF 10, 15, 30, 50 - Moisturising sun lotion

 

Čtyři mléka se čtyřmi stupni vylepšené ochrany proti UVA i UVB záření. Všechna mléka jsou voděodolná
a nabízejí až osmi hodinovou hydrataci. Mají příjemné nemastné složení a jsou vhodné pro vegetariány
i vegany. Bonusem je jemná nevtíravá vůně. Praktická jsou také různě velká balení u SPF 15 a SPF 30. Pro vyšší účinnost aplikujte mléka 15 minut před odchodem na sluníčko.

 

SOLAIT SPF 10, 15, 30, 50 - Moisturising sun spray

 

 Pro všechny, kdo preferují aplikaci opalovacího krému ve spreji má SOLAIT tuto variantu s pumpičkou.
Spreje mají vylepšenou ochranu proti UVA i UVB záření, jsou příjemně roztíratelné a jemně voní.
Nabízejí až osmihodinovou hydrataci a jsou voděodolné. Všechny spreje jsou vhodné také pro vegetariány
a vegany. Pro jistotu ochrany je vhodné aplikovat spreje již 15 minut před pobytem na slunci.


SOLAIT SPF 30, 50+ - 
Anti-ageing Face fluid

 

Přímo na citlivou pokožku obličeje jsou určeny tyto dva jemné fluidy. Jsou vysoce hydratační a tak působí proti předčasnému stárnutí z nadmíry slunečních paprsků. Díky vylepšené ochraně proti UVA i UVB záření a velmi jemnému složení s vitaminem E ošetří a hydratuje pleť až na osm hodin. Ač je krém voděodolný, doporučuje se po každém pobytu ve vodě znovu aplikovat.


SOLAit spf 15
, 30, 50 - transparent sun spray

 

Zcela transparentní sprej má vylepšenou ochranu proti UVA i UVB záření, velmi snadno se vpije do pokožky, aniž by ji zanechal mastnou. Sprej je zároveň voděodolný, dá se aplikovat i na ještě vlhkou pokožku. Díky tomu, že je nemastný se báječně hodí na letní dny, kdy se po natření chceme obléknout bez obav o své oblečení.


SOLAIT SPF 30, 50+ - 
Sensitive moisturising sun lotion

 

Speciálně pro všechny s velmi citlivou pokožkou jsou připravena tato dvě mléka. Díky obsahu bez parfemace, jsou velmi šetrné. Zároveň mají vylepšenou ochranu proti UVA/UVB záření a jsou voděodolné. Pokožce poskytnou až osmihodinovou hydrataci, kterou během slunění potřebuje. Obě mléka mohou bez obav používat také vegetariánky a veganky.


SOLAIT SPF 6 - 
sun oil spray

 

Olej podporuje rychlejší opálení, má vylepšenou ochranu proti UVA a UVB záření a navíc obsahuje kokosový olej, který pokožku vyživuje. Tento olejíček ve spreji je nemastný, voděodolný a velmi příjemně voní. Tento olej je určen pro již opálenou pokožku, má nižší UVA a UVB ochranu. Doporučuje se aplikovat opalovací přípravek
15 minut před pobytem na sluníčku a po koupání se znovu natřít.


SOLAIT SPF 30 - 
HAir & scalp sun spray lip protection balm

 

Sprej na vlasy a vlasovou pokožku dokonale ochrání vlasy a vyživí je díky složení s vitaminem E
a panthenolem. Stačí sprej rovnoměrně nastříkat na vlasy a pokožku hlavy a dle potřeby opakovat.
Sprej má nemastné složení a tak se nemusíme bát nežádoucí mastnoty vlasů.

Balzám na rty na opalování má faktor SPF 30, je voděodolný a chrání citlivou pokožku rtů.
Poskytuje rtům až osmihodinovou hydrataci, je také obohacen o vitamin E.

 


SOLAIT KIDS spf 30, 50+ - 
MOISTURISING SUN LOTION

 

Dětská pokožka potřebuje spolehlivé ochránce. SOLAIT kids takový je. Je extra voděodolný, protože děti vodu zkrátka milují. Hydratační mléko na opalování nabízí dva stupně ochrany – 30 a 50+, snadno se roztírá
a můžeme vybírat mezi klasickou variantou, či ve spreji. Celá řada kids je schválena pediatry a nabízí pokožce až osmihodinovou hydrataci.


SOLAIT baby / KIDS spf 30, 50+ - 
MOISTURISING SUN LOTION

 

Hydratační tělové mléko SOLAIT baby 50+ nabízí vysokou ochranu i pro ty nejmenší děti. Je zcela bez parfemace, snadno se roztírá a hydratuje pokožku až na osm hodin. Můžeme si vybrat buď 100 nebo 200ml balení.

Hydratační mléko SOLAIT kids v roll-onu je jen další formou aplikace k mléku a spreji. Hydratuje pokožku
po dobu až osmi hodin a nabízí vysokou voděodolnost.

Všechny přípravky řady kids a baby jsou schváleny pediatry.


Solait after sun 
milk, gel, spray

 

Nesmíme zapomínat ani na péči po opalování. Hydratační přípravky Solait after sun jsou s aloe vera, mají chladivý efekt a poskytují pokožce až 24 hodinovou hydrataci, aniž by ji nepříjemně olepovali, či zanechávali mastnou. Podle formy, která nám vyhovuje, můžeme vybírat mezi gelem, mlékem, či sprejem. Mléko má ještě navíc speciální formuli Tan prolonger, která dokáže prodloužit přirozené opálení pokožky.

 

 Všechny přípravky k dostání v síti parfumerií Marionnaud.