Inspirováno maminkou, designováno tatínkem, ověřeno vlastními dětmi

Inspirováno maminkou, designováno tatínkem, ověřeno vlastními dětmi

Inspirováno maminkou, designováno tatínkem, ověřeno vlastními dětmi, takové je motto britské značky yoomi, kterou nově dováží na náš trh tradiční český dovozce a výrobce dětského zboží společnost Babypoint. Vlastní rodičovská zkušenost s potřebou co nejrychleji nasytit hladové miminko, ať už v noci či na cestách, stála u zrodu značky yoomi, systému pro krmení kojenců. Výsledkem je v podstatě samoohřívací láhev, která po zmáčknutí tlačítka ohřívače yoomi warmer doslova na lusknutí prsty, přesně do minuty, ohřeje mléko na požadovanou teplotu (32 – 34 °C). Předem „nabitý“ speciální ohřívač yoomi warmer (např. za 2 minuty v mikrovlnné troubě) se vkládá přímo do lahviček yoomi, aktivuje se stiskem tlačítka a funguje de facto jako „průtokový ohřívač“, který zajistí optimální ohřátí mléka i savičky na teplotu lidského těla do minuty a pak po celou hodinu od zapnutí. Kromě tohoto geniálního vynálezu nabízí značka yoomi lahvičky, parní sterilizátor, odsávačku mateřského mléka a nahřívací plyšáčky, které nádherně voní levandulí. 


Lahvička yoomi bottle 5oz a 8oz se bezvadně kombinuje s kojením

Lahvičky na krmení yoomi jsou navrženy tak, aby zajistily perfektní komfort při krmení z lahve, při přechodu z kojení na lahev, ale také při kombinování kojení a krmení z lahvičky. Velmi měkká savička supluje bradavku, obě lahvičky se dají doplnit o speciální ohřívač. Antikolikový systém se šesti otvory zabraňuje vdechnutí vzduchu při jakékoliv poloze lahve. Lahve jsou při zakoupení vybaveny savičkou s pomalým průtokem slow (0+), dají se dokoupit savičky až se čtyřmi rychlostmi průtoku (super slow, slow, medium a fast).
Samozřejmostí je absence BPA. K dostání jsou dvě velikosti – 140 ml a 240 ml.

Orientační prodejní cena je 140 ml = 240 Kč a 240 ml = 280 Kč.

 

yoomi warmer se postará o teplé mléko do jedné minuty, kdekoliv a kdykoliv

Mít po ruce mléko v optimální teplotě, bez obav z přehřátí. V noci, na cestách, kdykoliv. To je úkol pro ohřívač yoomi warmer, který si dopředu nabijete jedním ze tří možných způsobů (v mikrovlnné troubě, v horké vodě nebo v parním sterilizátoru) a použijete třeba až za týden, nebo za měsíc, prostě v momentě, kdy stisknete žluté tlačítko. Ohřívač je kompatibilní se všemi lahvemi yoomi a jednoduše se vloží a zašroubuje mezi uzávěr
a savičku. Po aktivaci ohřívače mléko protéká speciálně navrženými kanálky tak, že při dosažení savičky má již ideální teplotu. yoomi warmer ohřeje mléko bleskovou rychlostí do jedné minuty a schopnost ohřevu má po dobu až jedné hodiny. Po použití se ohřívač dobije ve speciálním obalu v mikrovlnné troubě již za 2 minuty, nebo se dobíjí a zároveň sterilizuje ve vroucí vodě nebo v elektrickém parním sterilizátoru (cca 30 minut), tento dobíjecí cyklus lze provést až 300krát.

yoomi warmer se hodí pro ohřev jak mateřského mléka, tak umělé výživy či dalších dětských nápojů. Jedná se
o velmi snadné a bezpečné ohřívání bez rizika přehřátí mléka, kterým se ničí jeho cenné živiny. yoomi warmer navíc ohřeje nejen mléko, ale také savičku, takže dítě má pocit, že pije od maminky. Proto je ohřívač velmi vhodný pro přechod z kojení na umělou výživu. Ohřívač poskytuje zcela jedinečné podmínky pro uchování živin a zároveň minimalizuje množení bakterií v mléce, neboť se ohřívá až těsně před pitím mléka. Je to ideální pomocník na noční krmení, kdy si nemusíme nikde nic chystat, jen stiskneme tlačítko a za minutku může miminko pít. Samozřejmostí je fakt, že v Anglii vyráběný yoomi warmer neobsahuje BPA.

Orientační prodejní cena se pohybuje kolem 470 Kč.

 

Odsávačka mateřského mléka yoomi Breastpump nabízí hned tři způsoby využití

Dvoufázová odsávačka yoomi Brestpump nabízí bezkonkurenční univerzálnost. Umožňuje maminkám využívat jak napájení ze sítě, tak funguje na baterie, ale i manuálně. Maminky si tak již nemusejí vybírat mezi manuální či elektrickou odsávačkou, ale mohou mít jednu a střídat si způsoby odsávání dle potřeby. Odsávačka yoomi Breastpump stimuluje bradavky pro podporu tvorby a toku mléka. Svou dvoufázovostí napodobuje přirozený rytmus sání miminka při kojení. Objímka je z měkkého silikonu pro jemné uvolnění mléka a komfort maminek. Má devět rychlostí a úrovní sání a velmi tichý provoz pro diskrétní používání. Odsávačka se velmi jednoduše ovládá, veškeré funkce lze zvládnout snadno jedním dotykem.

Orientační prodejní cena se pohybuje kolem 2.620 Kč.

 

Parní sterilizátor yoomi Steriliser nabízí hloubkové čištění již za 12 minut!

Parní sterilizátor yoomi Steriliser je důkazem toho, že při boji s bakteriemi není nutné dělat kompromisy.
Již není potřeba vybírat si mezi rychlostí a dokonalou hygienickou čistotou. yoomi zvládne obojí najednou. Nabízí rapidní čištění, které trvá pouhých 6 minut, nebo hloubkové čištění, které zabere minut 12. Díky kompatibilitě s yoomi ohřívači lze využít také na nabíjení vybitých ohřívačů. Má celkem tři cykly, rapidní čištění, hloubkové čištění a čištění s nabíjením ohřívačů. Zvládne sterilizovat až 4 lahvičky najednou, včetně saviček, které se umisťují na mřížku, která je součástí balení. Pokud je proces hotov, nebo dojde voda, přístroj se sám vypne. Veškeré funkce lze snadno ovládat na digitálním displeji jedním dotykem.

Orientační prodejní cena se pohybuje kolem 1.780 Kč.

Rozkošní plyšáčci yoomi plush toy pomohou s bolestí bříška i s uspáním miminka

Heboučcí, rozkošní plyšoví kamarádi – zvířátka se dají nahřát v mikrovlnné troubě a mohou tak pomoci
od bolavého bříška, ale také s usínáním. yoomi plush toy jsou plněné speciálně upravenými zrnky pšenice
a překrásně voní francouzskou levandulí. Všech pět plyšových kamarádů je vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů a jsou 100 % přírodní. Hračka dítko uklidní a doprovodí ho do říše snů. Vybírat můžeme z pěti zvířátek – ovečky, kočky, hrošíka, slona a sovičky.

Orientační prodejní cena se pohybuje kolem 530 Kč.

 

Pro více informací nejen o těchto novinkách navštivte www.yoomi-shop.cz a www.babypoint.cz.