5 typů podprsenek na tento týden

5 typů podprsenek na tento týden

V létě toužíme po lehkém oblečení. Často nám přitěžuje i spodní prádlo. Není nad to, vybrat si na celý týden pět pohodlných a lehkých podprsenek.

Méně vrstev rovná se více pohodlí. Ne vždy se dá ale pohodlná podprsenka kombinovat s větším výstřihem. Pojďme se podívat na pět typů podprsenek, které unosíte i do horkých dní.

Pondělí

Podprsenka bez ramínek, která pevně drží na svém místě, a přitom se v ní budete cítit sebevědomě a jistě může znít jako malé sci-fi. Není tomu tak. Dnes už jsou tyto podprsenky naprostou jistotou. Široké průrameníky šatů tak můžete s přehledem nosit, kolikrát se vám v celé sezóně zamane.

 

Úterý

Požadavky na každodenní pohodlí bezvadně splňuje tento kousek. Podprsenka, která je pod tenkou bavlnou prakticky neviditelná, přitom krásně obejme poprsí a splní vše co má. Světle modrou halenku pak můžete ladit s bílými džínsy a světlými lodičkami.

 

Středa

Sportovní podprsenka představuje asi klasiku, která nikdy nezklame. K tomu pohodlné tílko s širším ramínkem, tak aby ze spodního prádla nikde nic nevykukovalo, volnější plátěné kalhoty a sandálky a máte vyhráno. A když se po práci rozhodnete, že si půjdete zaběhat, nebo se stavíte v posilovně, nemusíte už převlíkat svou podprsenku.

 

Čtvrtek

Na čtvrtek připadá trošku větší odvaz. Roztomilé šaty s volánky a puntíky si mohou dovolit, aby z nich koukalo malinko korálově červeného spodního prádla. Musí být ale elegantní, například s krajkou, nikoliv vulgární.

 

Pátek

V pátek se uvolněte. Zapomeňte na tipy, které vám dala maminka. Taková bezešvá a bez kosticová podprsenka je tím pravým ořechovým. Zapomeňte na náročnost, buďte roztomilá. Maxi šaty k takovému prádlu padnou perfektně.

foto: pinterest.com