Přivítejte letní sezónu s drinkem do kabelky

Přivítejte letní sezónu s drinkem do kabelky

Léto už nám o sobě dalo naplno vědět a to znamená, že přišel čas zahradních party, pikniků a grilování. Zahajte s kamarádkami sezónu a připravte si venkovní hostinu se vším, co máte rády. Ať už přátele pozvete na zahrádku, nebo vyrazíte společně do parku, naplňte si piknikový koš sladkým ovocem, přihoďte své oblíbené časopisy a v neposlední řadě přibalte drink.
Ideálním řešením je Baileys Original 200 ml, které se vejde do kabelky hned několikrát.


 

Asi u každé z nás má termoska či termo hrnek své místo. Ačkoliv tuto vychytávku používáme především k přípravě teplých drinků, lze ji využít i naopak. Připravte svým kamarádkám ledové překvapení v podobě oblíbeného iced coffee! Uvařte si doma kávu a nechte jí vychladnout. Do připravené termosky vložte kostky ledu, poté přilijte kávu a dobře utěsněte. Až vás na pikniku přepadne chuť na něco sladkého, rozlijte připravený drink z termosky do kelímků a pro zpestření přidejte likér Baileys, který kávě dodá nezaměnitelně sladký chuťový profil.   

 

TIP:

Vytvořte si ledové kostky s kávovou příchutí! Uvařte si silné espresso, nechte ho vychladnout a poté přelijte
do formy na led. Nejen, že drink zintenzivní na své chuti, ale také bude skvěle vypadat!  

 

 

Baileys do kabelky

Tradiční receptura a nezaměnitelný chuťový profil originálního smetanového likéru zaručují kvalitní suroviny, jako pravá, alespoň tři roky stará whisky, čerstvá smetana a kakaové boby. Oslaďte si léto s lahodnými tóny smetanového Baileys Original, který si nejlépe vychutnáte na ledu, nebo ve vaší oblíbené kávě! Přibalte s sebou 200ml variantu tohoto oblíbeného likéru, ať už vyrážíte na piknik nebo zahradní party u bazénu.

K dostání v prodejnách Makro za cenu 119 Kč bez DPH.

 

 

 

 

 

O společnosti Stock Plzeň - Božkov:

Společnost Stock Plzeň - Božkov je jedničkou na českém trhu, na který již téměř 100 let přináší nejjemnější tradiční lihoviny a hořké likéry. S portfoliem čítajícím více než 70 značek je Stock Plzeň lídrem na trhu. Prodává populární výrobky značky Božkov, Fernet Stock a oblíbené vodky Amundsen a Pražská vodka. Dále dováží úspěšné značky jako nejprodávanější importovaný rum v Česku Captain Morgan, nejsilnější značku skotské whisky na světě Johnnie Walker, oblíbený krémový likér Baileys, nejprodávanější bourbon Jim Beam, koňak Courvoisier a mnohé další. Společnost podporuje a aktivně prosazuje zodpovědnou konzumaci alkoholu. Stock Plzeň-Božkov se snaží zvyšovat povědomí o zodpovědné konzumaci alkoholu i tím, že patří k zakládajícím členům Fóra PSR, které bojuje proti nadměrné konzumaci alkoholu a soustředí se na preventivní a vzdělávací projekty. www.stock.cz