Soutěžte s námi o balíček doplňků stravy Salus

Soutěžte s námi o balíček doplňků stravy Salus

Pokud vám krásné letní dny kazí pocit únavy a vyčerpání, může jít o projev nedostatku železa, tedy stopového prvku, který přispívá například k normální tvorbě červených krvinek přenášejících v našem těle kyslík. K jeho doplnění je ideální pestrá a vyvážená strava. Sáhnout můžete také po doplňku stravy Salus Floradix Železo+, který je součástí balíčků pro tři výherce naší soutěže. Těšit se můžete také na doplněk stravy Salus Floradix Gallexier s obsahem bylin podporujících správné trávení. Hodit se vám bude jak na dovolené při ochutnávání netradičních pokrmů, tak při dlouhých letních večerech strávených grilováním.


 

 

Doplňte železné zásoby

Tekutý doplněk stravy Salus Floradix Železo+ obsahuje dobře vstřebatelnou organickou formu železa, a navíc řadu dalších látek, které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Jsou jimi vitamíny B2, B6, B12 a také vitamín C, který zároveň podporuje vstřebávání železa. Přípravek s obsahem přírodních látek nabízí také výtažky z bylin, k nimž patří kopřiva, fenykl nebo hnědé mořské řasy, a ovocné šťávy například z hrušky, hroznového vína, černého rybízu nebo ostružiny. Neobsahuje konzervační látky ani barviva a je vhodný i pro těhotné a kojící ženy.

Trávení podpoří dary přírody

Kombinaci deseti bylin podporujících normální trávení, ale i správnou funkci jater a střevního traktu přináší tekutý doplněk stravy Salus Floradix Gallexier. Obsahuje vodné extrakty z bylin, které jsou příznivými účinky na naše tělo proslulé. Patří k nim smetanka lékařská, fenykl, heřmánek nebo zázvor. Nechybí ani méně známé dary přírody v podobě artyčoku, hořce, kurkumy, kardamomu či vachty trojlisté.

Pro tři výherce naší soutěže máme připravený balíček obsahující doplňky stravy Salus Floradix Železo+ (250 ml) a Salus Floradix Gallexier (250 ml). Chcete-li se do soutěže zapojit, pošlete nám správnou odpověď na soutěží otázku.

 

Tři výherci získají balíček obsahující 1x Salus Floridix Železo+ (250 ml) + 1x Salus Floridax Gallexier (250 ml) 
v hodnotě 638 Kč.

 

 

Výherci jsou:
T. Slámová, M. Procházková, J. Štěrbová