Jedete na dovolenou autem? Zvolte pro vaše dítě tu nejlepší sedačku

Jedete na dovolenou autem? Zvolte pro vaše dítě tu nejlepší sedačku

Norská značka BeSafe se stala první značkou, která nabízí ucelenou řadu dětských autosedaček pro všechny věkové kategorie podle nejnovější evropské normy i-Size. Po vajíčku BeSafe iZi Go Modular a autosedačce BeSafe iZi Modular pro batolata až školkové děti představil nyní BeSafe novinku BeSafe iZi Flex FIX pro děti od cca 4 do 12 let, rovněž splňující normu i-Size (fáze 2). Norská značka tím zkompletovala řadu autosedaček, které pokryjí všechny kategorie od novorozených miminek až po 12leté školáky a zároveň splňují nejpřísnější bezpečnostní pravidla. Novinka BeSafe iZi Flex FIX se instaluje pomocí ISOFIXU, má unikátní vedení bezpečnostního pásu a speciální přídavné polstrování pro komfort při cestování. 


Díky nové autosedačce BeSafe iZi Flex FIX má značka BeSafe jako první ucelenou řadu autosedaček schválenou podle nejnovější normy i-Size.

 

NOVINKA PROVĚŘENÁ ORGANIZACÍ ADAC A DTEST!!!!

FLEXIBILNÍ VYUŽITÍ PROSTORU a speciální přídavné polstrování pro vyšší bezpečnosti i pohodlí

Nová autosedačka BeSafe iZi Flex FIX pro děti od 4 – 12 let (nebo do 36 kg) splňuje nejnovější normu i-Size (fáze 2) a spojuje v sobě špičkové bezpečnostní vlastnosti, vysoký standard pohodlí a flexibilitu, která umožňuje jednoduché natavení, instalaci do vozidla a vytvoření prostoru až pro tři vedle sebe sedící osoby. Maximální bezpečnost zajišťuje boční ochrana SIP+ (Side Impact Protection), která se nachází na vnější konstrukci sedačky a účinně snižuje energii bočního nárazu. Výšku autosedačky lze snadno správně nastavit podle potřeby. Opěrka zad není závislá na sklonu sedačky, je tedy možné autosedačku přizpůsobit jakémukoliv sedadlu. Přídavné polstrování a extra výplně v autosedačce zajistí ještě větší komfort, unikátní vedení pásu se zase postará o bezpečnost. Snadná instalace pomocí ISOFIXu. Váha autosedačky je 7 kg.
K dostání v osmi barevných provedeních.

Orientační prodejní cena: 8.080 Kč

 

Báze BeSafe iZi Modular – jedna základna PRO dvě autosedačky

Báze BeSafe iZi Modular se instaluje na systém ISOFIX, který je již standardem nových vozů. Nemusíme se bát chybného nasazení – o tom, že máme sedačku nasazenou správně, nás ujistí jak barevné, tak i zvukové indikátory. Díky nastavitelným Isofixovým konektorům je možné upravovat prostor pro nožičky rostoucího dítěte. Při přenosu báze do jiného auta se ISOFIXové uchycení uvolní jediným pohybem.

Orientační prodejní cena: 6.720 Kč

 

Autosedačka BeSafe iZi Go Modular i-Size – absolutní komfort i pro novorozená miminka

Autosedačka BeSafe iZi Go Modular typu vajíčko pro novorozená miminka (cca 0 – 12 měsíců) s certifikací dle normy i-Size se instaluje proti směru jízdy na ISOFIXovou bázi nebo pomocí tříbodového pásu automobilu. Propracované polstrování má na bočnicích magnety, které „přidrží“ pětibodové pásy autosedačky stranou, aby nepřekážely při usazování a vyndávání miminka. Celý vnitřek autosedačky je vypolstrován pro absolutní komfort miminek, o větší bezpečnost se postará boční vyztužení SIP+, které ještě lépe chrání proti bočnímu nárazu. Velkou stříšku, která je odvětrávaná a má ochranu proti slunečnímu záření UPF 50+, oceníme jak v autě,
tak i venku. Přenášení miminka v autosedačce zpříjemní ergonomická rukojeť. Autosedačku lze nasadit na celou řadu homologovaných kočárků. K dostání v osmi barevných provedeních.

Orientační prodejní cena: 5.870 Kč

 

VELKOU BEZPEČNOST I V MENŠÍCH VOZIDLECH NABÍZÍ AUTOSEDAČKA BeSafe iZi Modular i-Size

Jakmile miminko vyroste z vajíčka, stačí na stejnou ISOFIXovou bázi nacvaknout navazující model, autosedačku BeSafe iZi Modular, která odpovídá dle poslední normy i-Size věku cca 6 měsíců až 4 roky. Celý set je navržen tak, aby se vešel i do menších vozů. Báze s patentovanou úpravou prostoru pro nožičky zpříjemní cestování rostoucích dětí, o větší bezpečí se postará přídavná ochrana SIP+, která chrání při bočním nárazu. Sedačku lze nastavit do několika poloh vhodných pro odpočinek i spaní. Integrovanou opěrku hlavy a bezpečnostní pásy vyladíte jednoduše a jedním tahem. Přestože BeSafe doporučuje vozit děti proti směru jízdy co možná nejdéle (ideálně do čtyř let věku dítěte), model iZi Modular i-Size můžete instalovat také do polohy po směru jízdy. K dostání v osmi barevných provedeních.

Orientační prodejní cena: 10.390 Kč.

 

Pro více informací navštivte www.autosedacky-besafe.cz, www.babypoint.cz nebo FB.

 

 

 

 

 

 

FOTOGRAFIE v tiskové kvalitě jsou s možností výběru a stažení (jednotlivě i hromadně v zipu) uloženy na odkazu ZDE

 

O společnosti Babypoint s. r. o.

Společnost Babypoint s. r. o., přední český výrobce a dovozce dětského zboží, byla založena v roce 1995, kdy se věnovala především prodeji dětských kočárků. V současné době si firma pod stejnojmennou značkou nechává vyrábět sportovní kočárky a golfové hole, autosedačky, cestovní postýlky, jídelní židličky, přebalovací podložky a další doplňkový sortiment pro děti. Veškeré produkty jsou testovány a certifikovány podle platných evropských norem. Kromě vlastní značky Babypoint, se společnost podílí na vývoji moderních kočárků značky X‑lander, kterou exkluzivně dováží na český trh. Od roku 2009 představují nedílnou součást sortimentu autosedačky norské značky BeSafe, které patří z hlediska bezpečnosti na samý vrchol evropského žebříčku, jak potvrzují hodnocení prováděná např. německým autoklubem ADAC. V roce 2011 firma rozšířila nabídku o moderně řešené a vysoce odolné sportovní kočárky německé značky TFK (Trends For Kids) i o hluboké kočárky značky Navington specifického designu. V roce 2014 byla do sortimentu zařazena luxusní německá značka Lässig s nabídkou stylových a praktických kabelek, tašek, batůžků, brašen a dalších doplňků různého designu pro děti a dospělé. Dále upozorněme na prémiové dětské fusaky norské značky Voksi, v ČR šité funkční hřejivé doplňky značky Little Angel® nebo nafukovací kruh pro kojence a batolata značky Baby Ring. Předloni přibyly stylové autosedačky, kočárky, židlička či lehátko JOIE z Velké Británie, od loňska nově nabízíme sortiment holandské značky Nuna i ekologické plenky, podložky a ubrousky značky MonPeri. V letošním roce přibyla do nabídky také britská značka yoomi, která se specializuje na kompletní sortiment kolem krmení miminek. Produkty společnosti Babypoint s.r.o. jsou k dostání ve více než 250 smluvních prodejnách po celé ČR, firma se pravidelně účastní pořádaných veletrhů, například mezinárodního veletrhu potřeb pro děti PRODÍTĚ či českých veletrhů zaměřených na děti FOR KIDS a FOR BABIES. Na jaře 2014 obdržela první místo v regionální internetové anketě TOP FIRMA PŘÍBRAMSKO 2013 (v kategorii 11-50 zaměstnanců).

Více informací naleznete na: www.babypoint.eu.