Vždy v perfektní formě

Vždy v perfektní formě

Sportovní móda z udržitelných zdrojů

Krátký sprint po ránu, vydatný trénink navečer, nebo prostě jen kotrmelec, každý sport je jiný, hlavně, že jde o pohyb. S novou kolekcí prodyšných triček, pohodlných kalhot a praktických doplňků budete perfektně vybaveni na každé cvičení. A protože chceme udělat něco dobrého nejen pro vaše tělo, ale i pro životní prostředí, vsázíme na sportovní outfity z recyklovaných materiálů.

Kolekci „Vždy v perfektní formě“ najdete v síti obchodů Tchibo a prodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích od 13. srpna, v e-shopu www.tchibo.cz již od úterý 7. srpna 2018.


 

 

Pro čistější oceány!

Když sníme o moři, většinou si vybavíme vlny a nekonečný horizont. Rozhodně nemyslíme na hory odpadků, které oceány, bohužel, ukrývají. Mimo jiné tuny starých rybářských sítí nebo odhozených PET lahví.
Tuto smutnou realitu se společně snažíme měnit.

I sportovní móda může být šetrná k životnímu prostředí. Jak? Když je vyrobená z recyklovaných materiálů jako jsou například zmíněné staré rybářské sítě nebo PET lahve.

 

 

Logo ECONYL® u našich výrobků Tchibo prokazuje, že i z odpadu lze vyrábět udržitelnou módu, například fitness oblečení.

Naše výrobky s přízí z vlákna ECONYL® používají kvalitní, 100% regenerovaná nylonová vlákna (polyamid), která jsou vyráběna právě z odpadků z oceánu. Díky tomu šetříme cenné přírodní zdroje a chráníme životní prostředí. Při zachování kvality výrobků přispíváme k tomu, aby naše planeta byla alespoň o trochu čistější.

 

 

Jak se z rybářské sítě stanou například plavky?

Výroba vlákna ECONYL® ve 4 krocích:

  1. sběr starých rybářských sítí
  1. rozmělnění na nylon
  1. zpracování na přízi
  1. další zpracování, například na sportovní oblečení

 

 

 

Sportovní podprsenka

S inovativním vláknem ECONYL®. Podprsenka má vpředu dvouvrstvé zpracování a vzadu překřížená elastická ramínka. Poskytuje lehkou oporu. Předběžná cena 349 Kč.

 

 

Sportovní plavky

S inovativním vláknem ECONYL®. Plavky jsou ještě odolnější vůči chloru a UV záření. Přední strana je opatřena neprůhlednou podšívkou a vzadu je zdobí překřížená ramínka. Předběžná cena 399 Kč.

 

 

 

Pro zachování cenných přírodních zdrojů!

Dobrá pro tělo, dobrá pro životní prostředí! S novou sportovní kolekcí přispějeme nejen ke zlepšení vaší kondice, ale i k dobré věci. Oblečení z recyklovaných materiálů šetří cenné přírodní zdroje. K výrobě těchto produktů posloužili staré plastové PET lahve, které byly zpracovány prostřednictvím inteligentního procesu recyklace na polyesterová vlákna. Díky tomu používáme cenné materiály opakovaně, a spotřebováváme tak méně nových surovin. To vše při zachování vysoké kvality našich výrobků.

Jak se z PET lahví stane například sportovní tričko?

 Recyklace ve 4 krocích:

  1. sběr starých PET lahví
  1. rozmělnění polyesteru
  1. zpracování na přízi
  1. další zpracování, například na sportovní oblečení

 

 

Multifunkční šátek

S recyklovaným materiálem. Šátek je s úpravou DryActive Plus. Je velký 51 x 24,5 cm a lze jej nosit různými způsoby, například jako šátek na krk, čelenku atd. Předběžná cena 179 Kč.

Sportovní triko

S recyklovaným materiálem. Triko má zadní díl do výstřihu V a po stranách rozparky. V nabídce je v modré barvě s melírem a v zelené barvě s melírem. Předběžná cena 299 Kč.

7/8 sportovní legíny

S recyklovaným materiálem. Legíny jsou s úpravou DryActive Plus. Dobře sedí a jsou příjemné na nošení. Předběžná cena 499 Kč.

  

 

3/4 sportovní kalhoty

S recyklovaným materiálem. Kalhoty jsou s úpravou DryActive Plus. Elastický pas a konce nohavic zdobí řasení. Legíny mají na vnitřní straně kapsičku na klíče. Předběžná cena 499 Kč.

Sportovní top

S recyklovaným materiálem. Top je s úpravou DryActive Plus, má vykrojená záda s ozdobným páskem a vepředu výstřih se síťovými vsadkami. Předběžná cena 299 Kč.

Oboustanné šortky

S recyklovaným materiálem. Šortky jsou s úpravou DryActive Plus. Jedny šortky dva vzhledy a dvojí využití – jsou vhodné jako koupací i běžecké. Předběžná cena 399 Kč.

   

 

Doplňující informace o firmě

Tchibo je jedním z největších výrobců kávy na světě a je vedoucí firmou na trhu pražené kávy na mnoha evropských trzích včetně České republiky. V ČR také zaujímá přední pozici na trhu kávového občerstvení a je rovněž jedním z největších mezinárodně působících maloobchodních prodejců. Své výrobky nabízí prostřednictvím vícekanálového distribučního systému, který tvoří síť kamenných prodejen Tchibo, internetový obchod a síť prodejních míst ve vybraných prodejnách obchodních řetězců.

 

Více informací se dozvíte na www.tchibo.cz