Sladká soutěž od Manneru

Sladká soutěž od Manneru

Úspěšnou loňskou spolupráci podpoří Mlékárna Valašské Meziříčí a vídeňská firma Manner, výrobce cukrovinek, také letos v létě společnými aktivitami. Po úspěchu loňské letní soutěže připravily obě společnosti i v roce letošním soutěž o ceny.
Tentokrát se do soutěže zapojilo i rádio Impuls a zákaznici tak budou soutěžit každý týden o 5 vstupenek na mejdan rádia Impuls. Ve hře je celkem 60 vstupenek. Hlavní výhra je pak poukaz v hodnotě pět tisíc korun do Rožnovských pivních lázní. V letošním roce obě firmy spolupráci opět rozšířily a podílely se společně na ochutnávkách na řetězcích, Mlékárna Valašské Meziříčí se také účastnila Manner tour. Hlavní roli letošní letní soutěže hraje Bílý jogurt z Valašska, který tak nabídne pomyslnou porci navíc.


Bílý jogurt z Valašska v létě nabídne porci navíc

„Jsme velmi rádi, že i v letošním roce budou mít zákaznicí možnost soutěžit prostřednictvím našeho Bílého jogurtu z Valašska o hodnotné ceny," uvádí ing. Radka Benešová, Marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Spolupráce se společností Manner nás velmi těší a pozitivně hodnotíme i to, že je zákazníky velmi dobře vnímaná, dodává Radka Benešová.

 

Soutěž společnosti Manner

Soutěž bude probíhat prostřednictvím aplikace na facebooku společnosti Manner. Podstatou soutěže je zakoupení Bílého jogurtu z Valašska z Mlékárny Valašské Meziříčí se soutěžním kódem, který následně zákazník zadá na Facebooku Manner CZ SK www.facebook.com/MannerCZSK včetně jména, příjmení a emailové adresy.

Soutěž probíhá od 1.7.2018 do 30.9.2018. Každý týden budou vylosováni a zveřejněni výherci vstupenek na Mejdan rádia Impuls. Hlavní cenou bude pak dárkový poukaz do Rožnovských pivních lázní. Pro případ výhry je nutné uchovat si víčko jogurtu a nákupní lístek.

 

 

Více informací najdou soutěžící na webu www.manner.com a www.mlekarna-valmez.cz, dále také na facebooku www.facebook.com/MannerCZSK a www.facebook.com/mlekarnavm. Obě firmy spolupracují od roku 2015.

 

A co můžete vyhrát u nás??
Na deset výherců čeká balení třech novinek a kaleidoskop od zn. Manner! 
(hodnota balíčku 300 Kč)

 

  

 

_____________________________________________________________________________________

Privatizací Beskydských mlékáren v roce 1992 vznikla Mlékárna Valašské Meziříčí. Současný výrobní program tvoří tyto výrobky: smetanové jogurty, polotučné ovocné jogurty, nízkotučné ovocné jogurty, kysané výrobky, BIO jogurty a čerstvé tekuté výrobky. Mlékárna Valašské Meziříčí se zařadila mezi významné výrobce kysaných mléčných výrobků České republiky. Zákazníci si je oblíbili především pro jejich vysokou kvalitu a lahodnou chuť. Prvotřídní kvalita výrobků je potvrzena nejen jejich stoupající oblibou, ale i získáním nejrůznějších ocenění.
Za těmito úspěchy stojí především zaměstnanci společnosti, kteří ke kvalitě výrobků přispívají svým nadšením a obětavostí. Její výrobky jsou zastoupeny v celé síti obchodních řetězců i ostatních prodejen.
Co se týče exportních aktivit, mlékárna se soustředí na slovenské trhy.

 

Více informací o mlékárně naleznete na: www.mlekarna-valmez.cz