Pět módních trendů na letní road trip

Pět módních trendů na letní road trip

Rozhodli jste se v létě vyrazit na cestu a hledáte nejnovější trendy, jak se pro tuto příležitost obléct? Poradíme vám. Budete stylová, sexy a přitom v pohodlí.

Zkombinovat někdy vše dohromady je velký oříšek. Obyčejné pohodlí by mělo být z módního pohledu na prvním místě, často je to však celkový look, který udává směr našemu outfitu. Vybrali jsme pro vás pět tipů, jak se obléknout na svůj road trip. Od uvolněných overalů až po klasické džinové šortky a halenky zde najdete vše,
co potřebujete...

 

1.

Krátké džínové šortky s pohodlnou pruhovanou halenkou a klasickým rukávem vám dopřejí naprostou volonst pohybu. To se hodí, zejména pokud zrovna zdoláváte nějaké nečekané dobrodružství na cestě. Jako třeba výlet za skvělou fotkou na skalní přehyb. Ale opatrně, aby tato fotka nebyla vaše poslední.

 

2.

Klasické kalhoty s vyšším pasem ve světlém odstínu společně s tenkým topem, který vám dopřeje možnost nechat pro jednou podprsenku doma, nebo na dně kufru, působí hodně stylově. Hranaté sluneční brýle jsou stejně jako síťovaná taška třešničkou na dortu.

 

 3.

Halenka s vykrojenými průramky i výstřihem, asymetrická sukně posetá světlými květinami nebo džínová sukně s pruhovaným topem vám dodají na jedinečném stylu.

 

4.

Na žádný road trip rozhodně nesmí chybět alespoň jedny šaty. A že si světlé květinky na modrém podklady značka & Other Stories opravdu oblíbila je víc než zřejmé. Za nás ale můžete zabalit jakékoliv pohodlné šaty, které máte ráda.

 

5.

Nesmíme zapomenout ani na tolik populární overaly. V pruhovaném provedení jsou pro letošní sezónu velkým trendem, ale bezvadně využijete i jednobarevný.

 

 

 

 

 

 

 

OtherStorie.com