Hard Rock Cafe Praha přichází s osvěžujícími letními koktejly

Hard Rock Cafe Praha přichází s osvěžujícími letními koktejly

Nabízí hned šest osvěžujících novinek s alkoholem i bez


Hard Rock Cafe Praha, které je známé nejen svojí skvělou kuchyní, ale také vynikajícími drinky, nyní přichází s časově limitovanou nabídkou osvěžujících letních nápojů. Barmani, kteří se pravidelně účastní mezinárodních barmanských soubojů v síti restaurací Hard Rock Cafe, a patří k nejlepším ve svém oboru, připravují pro návštěvníky sérii šesti neodolatelných koktejlů vycházejících z osvědčené klasiky. Zároveň však tyto letní drinky přináší něco speciálního pro chuťové pohárky. V horkých letních dnech tak potěší i skvěle osvěží. Všechny koktejly jsou za malý příplatek dostupné také v upomínkové sklenici, kterou si zákazníci následně odnesou s sebou domů jako suvenýr. 

 

Tuto časově limitovanou letní edici koktejlů si návštěvníci mohou na baru Hard Rock Cafe Praha vychutnat
do 26. srpna 2018.

 

CLASSIC CARIBBEAN MOJITO

Oblíbená klasika s trochou jazzu navíc. Bacardi Carta Blanca, čerstvá máta, limetkový džus, soda a dovršeno premiovým Bacardi Añejo Cuatro a poprášené jemným cukrem.


MANGO GINGER MOJITO

Spojení Bacardi Superior světlého rumu a Bacardi Gold kombinované s čerstvou chutí manga, limet a čerstvé máty, dovršené zázvorovým pivem.


PASSION FRUIT MAI TAI

Tiki klasika vytvořená v roce 1940 v Kalifornii! Spice Rum, Passion Fruit a mix tradičních Tiki chutí.


ROCKIN’ FRESH RITA

Premiová stříbrná tequila, čerstvý limetkový džus, sirup z agave, ozdobené lehce štiplavou slanou krustou.


SOUTHERN-STYLE LEMONADE (BEZ ALKOHOLU)

Domácí ledová limonáda s čerstvou mátou a vodním melounem.


PASSION FRUIT PUNCH (BEZ ALKOHOLU)

Osvěžující mix pomerančového džusu, passion fruit a zázvorové limonády.

 

 

 

 

 

O Hard Rock International

S provozovnami v 74 zemích, zahrnujícími 185 restaurací, 25 hotelů a 12 kasin, se Hard Rock International (HRI) řadí mezi celosvětově nejuznávanější společnosti. Počínaje kytarou Erica Claptona, Hard Rock dnes vlastní světově největší sbírku hudebních předmětů, které jsou vystaveny v provozovnách po celém světě. Hard Rock je také známý díky živým hudebním vystoupením, sběratelským kouskům oblečení, obrovské sbírce hudebních upomínkových předmětů a oceněné webové stránce. HRI vlastní světovou ochrannou známku pro všechny značky Hard Rock. Společnost vlastní, operuje a pronajímá ve franšízách restaurace v kultovních městech jako Londýn, New York, San Francisco, Sydney a Dubai. HRI také vlastní, licencuje a/nebo řídí hotely/kasina po celém světě. Destinace zahrnují dva nejúspěšnější hotely a kasina v Tampě a v Hollywoodu, obojí na Floridě, které vlastní a řídí mateřská společnost HRI „The Seminole Tribe of Florida“, dále Atlantic City, Bali, Cancun, Daytona Beach, Ibizu, Las Vegas a San Diego. Mezi budoucí lokality Hard Rock Cafe patří Maledivy, Manila, Malaga, Georgetown, Fortaleza, Casablanca a Chengdu. Nové projekty v oblasti hotelů, kasin nebo hotelů spojených s kasiny zahrnují Atlantu, Berlín, Budapešť, Desaru Coast, Dublin, Londýn, Los Cabos, Maledivy, New York City, Ottawu, Dalian
a Haikou v Číně.

 

Pro více informací o Hard Rock International navštivte www.hardrock.com.