Připravte se na letošní Halloween předem. Nakupujte dárky od Lush

Připravte se na letošní Halloween předem. Nakupujte dárky od Lush


Připraveni na strašidelné vanové dobrodružství? 

Odbila půlnoc, večírek monster už začíná…a všechna strašidla už čekají na zápraží. 
I vy jste zváni na halloweenskou zábavu, pokud vás hned tak něco nevystraší.

Nová monstrózní kolekce k dostání ve všech kamenných obchodech a na e-shopu od soboty 15. září. 

 

Ectoplasm - nahatý sprchový gel, 375 Kč/ksKdyž se cítíte trochu jako tělo bez duše, vlezte do sprchy a nechte se tímhle zářivým sprchovým gelem probudit k životu. Heboučké mydlinky s pečujícím mandlovým olejem a oživující litsea cubeba pohladí pokožku i duši
a povzbuzující šťáva z tangerinek a grapefruitu hravě povznesou mysl pro zbytek noci (i dne). Pošlete obaly na věčnost a jděte do naha s tímto gelem osvobozeným od plastů. Vůně, do které vás zahalí očistné a pokožku rozjasňující šťávy z grapefruitu a tangerinek se postará, abyste zůstali svěží a živí o po té nejnáročnější seanci.

 

Ectoplasm - sprchový gel, 235 Kč/100g, 465 Kč/250g a 775 Kč/500gKdyž se cítíte trochu jako tělo bez duše, vlezte do sprchy a nechte se tímhle zářivým sprchovým gelem probudit k životu. Heboučké mydlinky s pečujícím mandlovým olejem a oživující litsea cubeba pohladí pokožku i duši
a povzbuzující šťáva z tangerinek a grapefruitu hravě povznesou mysl pro zbytek noci (i dne). Vůně, do které vás zahalí očistné a pokožku rozjasňující šťávy z grapefruitu a tangerinek se postará, abyste zůstali svěží a živí o po té nejnáročnější seanci.

Bewitched - koupelová pěna, 179 Kč/ksPo všem tom lítání s koštětem si vydechněte v uvolňující bublinkové koupeli s kadidlem. Začmuchejte čumáčkem a nechte se okouzlit povznášející bergamotovou silicí a povědomou konejšivou ostružinovou vůní. Ať už v tomhle životě, nebo v jednom z těch dalších osmi, tuhle pěnu byste si neměli nechat uniknout. 

 

Eyeball - koupelová bomba, 179 Kč/ks


Kdopak to tu po vás pokukuje? To jen jemná růže, levandule a pomeranče. Tahle bomba možná vypadá trochu děsivě, ale nenechte se mýlit, ve chvíli, kdy s ní vlezete do vany, zjistíte, že je něžnost sama. A jakmile zažijete blízké setkání s povznášející silicí z brazilských pomerančů a vyrovnávající absolue z růží, nezbyde vám nic než koukat se na svět z té lepší stránky.

Ghost in the Dark - mýdlo na ruce i tělo, 225 Kč/ks


Střežte se všeho, co vylézá v noci! Až se budete strachy bát podívat pod postel, zalezte do koupelny, kde vás ochrání tenhle voňavý ve tmě svítící přátelský duch. Nasviťte ho pod lampou a nechte ho zahnat všechna zlá strašidla tmy. Mydlinky se strašidelně povznášející citronovou trávou a děsivě povzbuzujícím bergamotem vás zatím vynesou do nebe.

Sparkly Pumpkin - koupelová pěna, 169 Kč/ks


Prožijte ve vaně pohádkové kouzlo s ovocnou pěnou, která zimním večerům dodá trochu slavnostní nálady
a třpytu. Rozdrobte ji do proudu tekoucí vody a dovolte jí vyčarovat hromadu heboučkých bublinek. Nechte se unášet jalovcem a povznášejícím grapefruitem, které vám rozjasní náladu jako mávnutím kouzelného proutku. Vůně limetové silice zatím zažene chmury, abyste se cítili jako v té nejmilejší pohádce. Jen se ujistěte,
že vylezete před půlnocí!

Ectoplasm - Jellybomb, 189 Kč/ksNení se čeho bát, ta podivná ektoplazma ve vaší noční koupeli je jen želé bomba! Sledujte, jak se rozpouští
v horké lázni jak z jiného světa a nechte gel z mořské řasy hladit a zvláčňovat pokožku. Povznášející silice
z tangerinek, grapefruitu a regenerační litsea cubeba vás zatím pozvednou na duchu.

Ectoplasm - parfém 695 Kč/30 ml, 1395 Kč/100 ml, 325 Kč/ tuhý parfém, 65 Kč/mycí kartička 


Grapefruity a tangerinky rozpoutají oživující seanci, nad kterou se vznáší nadpozemská litsea cubeba. Očarujte kolemjdoucí přízračnou provokativní vůní punčových citrusových tonů a těšte se na procitnutí, až vás tangerinková silice společně s povznášející grapefruitovou silicí probudí k životu. Pěkná duchařina, ale nebojte, zastraší jen démony!

Lord of Misrule - koupelová bomba, 159 Kč/ks


Hyřte s touhle rošťáckou bombou s kořeněno-bylinnou vůní pačuli a černého pepře s kapkou sladké vanilky
k tomu. Při její výrobě jsme se inspirovali pohanským svátkem bláznů. Zelená bomba se bude pomalu rozpouštět ve vaší lázní, promění ji ve víno a zadovádí s praskavým práškem – a slavnost může začít!

Monsters Ball - koupelová bomba, 179 Kč/ks


Jste zváni na okázalý rej ve vaší koupelně! Připravte se na straš(idel)ně krásné zážitky v monstrózně skvělé koupeli plné povznášejících silic. Překonejte své rozechvění a pusťte vodu. Zhluboka dýchejte a vhoďte do napuštěné vany tuhle oblůdku. Zatímco bude běsnit ve vaší lázni, vykouzlí povzbuzující vůni oplývající náladu zlepšující neroli. Pečujte o své démony! Libujte si ve spoustě uklidňující silice z kadidla a pokožku zjemňující himalájské soli s energizujicí limetovou silicí a prokřepčíte se až do bílého rána.

 

Two Headed Monster, dárek, 545 Kč/ks


"Dvouhlavá příšerka, ze které nemusíte mít obavy, hravě se postará o dvojitou porci zábavy. Před spaním zašeptá pár konejšivých slůvek do ucha, to aby vás nestrašila tíseň a  nepěkná předtucha. Jediné, čeho byste se snad mohli trochu bát, co jsme se do tohoto balíčku odvážili dát. Zbavte se přebytečných obalů a raději sáhněte po tomhle znovupoužitelném strašidelném Knot Wrapu ze 100% bio bavlny. "

Bewitched - dárek, 935 Kč/ks


"Nastavte tlapky, vytaste drápky, rozbalte balíček pro koupel čarovnou, Nechte se uhranout tím, co tam skryla dáma, co na koštěti toulá se oblohou.  Až rozprostře se kolem tma a úplněk, Knot Wrap z jemné bio bavlny, 
ve vlasech či jako módní doplněk, ve větru hezky se zavlní. "

Fang - dárek , 365 Kč/ks 


Připravte se, že až budete rozbalovat tenhle dáreček, budete kulit oči. Blíží se rej strašidel a věci nejsou tím, čím se zdají... Budete mít asi pocit, že po vás někdo pokukuje. Ale ničeho se nebojte, tenhle uzlíček
ve znovupoužitelném Knot Wrapu z bio bavlny možná vypadá trochu děsivě, je však plný rozmazlování a něhy.

 

Nakupovat můžete na www.cz.lush.com