Trápí vás artritida? Máme pro vás skvělý TIP jak na ni

Trápí vás artritida? Máme pro vás skvělý TIP jak na ni

Artritida má více než 200 různých druhů a postihuje všechny lidi bez ohledu na věk či pohlaví. Nejrozšířenější je artróza neboli osteoartritida, která je známá jako degenerativní onemocnění postihující klouby. Nejčastěji jsou postiženy klouby rukou, kolen a kyčle. Zánětlivou formou je revmatoidní artritida provázená bolestivostí kloubů a jejich postupným poškozením. Výrazně snižuje kvalitu života a zkracuje jeho délku až o několik let. Výskyt onemocnění je poměrně častý, postihuje asi 1 % populace a často se projevuje již v mladém věku, zatímco výskyt osteoartritidy narůstá po 50. roku věku.


 

ALPA LESANA ulevuje svalům i kloubům

ALPA LESANA masážní gel je přírodní směs éterických olejů, vhodná pro masáže kloubů, svalů a páteře. Obsahuje mentol, který příjemně chladí a celkově ulevuje. Eterické oleje v kombinaci s výtažky z eukalyptu
a borovice přinášejí úlevu při revmatických bolestech kloubů. Gel výborně poslouží na namožené svaly a svalové spasmy znesnadňující pohyb. Gel s příměsí olejů se lehce roztírá a okamžitě vstřebává. Pro zvýšení účinku je možná kombinace gelu s Francovkou LESANA.


ALPA Francovka LESANA je nasycený lihový roztok s přírodním mentolem a extrakty z jehličí. Pomáhá při revmatických bolestech a uvolňuje svalstvo. Má desinfekční účinky a vyšší koncentraci mentolu, která zvyšuje chladivý efekt a přináší okamžité uvolnění. Její inhalační roztok pomáhá při nachlazení, je vhodnou osvěžující přísadou do koupele.

              

ALPA gel LESANA seženete  v drogeriích a e- shopech za 43 Kč, Francovku LESANA 160 ml koupíte za 29 Kč.

 

Více informací naleznete na www.alpa.cz