ZAŽEŇTE PODZIMNÍ SPLÍN PESTRÝM VÝBĚREM MÜSLI TYČINEK FIT

ZAŽEŇTE PODZIMNÍ SPLÍN PESTRÝM VÝBĚREM MÜSLI TYČINEK FIT


 

Babí léto za chvíli vystřídá pravý podzim. Ten je však spojen nejen barevnou krásou, ale i s prvními plískanicemi, chladnými rány i večery, šálami a čepicemi… Abychom vše v pohodě zvládli, nesmíme zapomínat na zdravý životní styl. S ohledem na počasí je důležité dodržovat pitný režim a správně se stravovat. Nesmíme zapomínat ani na nutričně vyvážené svačinky, které nám dodají spoustu energie. Proč nevyzkoušet třeba müsli tyčinku Fit fruit?

Ovocné müsli tyčinky od českého výrobce ÚSOVSKO FOOD Klopina Vás nadchnou svou bohatou chutí. Vynikající náplň s minimálně 40% podílem ovocné složky se ukrývá mezi dvěma lehoučkými oplatkami, které se doslova rozplynou na jazyku. Díky vysoce kvalitním surovinám je tyčinka skvělou zásobárnou postupně se uvolňující energie. A tak se tato svačinka výborně hodí na všechny výlety, sportovní aktivity i v situacích, kdy prostě máte chuť na něco dobrého. Obsahuje i důležité vitamíny, stopové prvky a minerály.

Nesmíme zapomenout ani na vysoký obsah vlákniny, která je živoucím elixírem pro náš organismus.

 

  

 

Balíček s pestrým výběrem müsli tyčinek značky Fit můžete vyhrát v naší podzimní soutěži. Zkuste najít správnou odpověď na jednoduchou soutěžní otázku.
Třeba budete mít štěstí při slosování právě Vy!

 

 Nápovědu a další informace naleznete na: www.usovsko.eu a www.tycinkafit.cz.

 

 

 

 

Výherci jsou:
M. Malinová, R. Šimůnková, O. Dřímal