Objevte sílu mandle na své pleti! Hrajte navíc o balíček produktů Weleda

Objevte sílu mandle na své pleti! Hrajte navíc o balíček produktů Weleda

Nepříjemné pnutí, zarudlá pleť, přesušená místa či citlivá pokožka – i tak se projevují účinky stresu na pleti. Počet lidí s citlivou pletí kvůli náročnému životnímu stylu, stresu a množství dalších faktorů roste. Právě pro ně je určena mandlová pleťová a tělová péče od Weledy, která zklidňuje pleť a trvale obnovuje její rovnováhu.


 

Mandlová péče Weleda pro regeneraci a zklidnění pleti

Stejně jako tvrdá skořápka mandle chrání jádro, které se ukrývá uvnitř, mandlová řada Weleda poskytuje ochranu a péči citlivé pokožce. Přípravky pokožku harmonizují a obnovují její přirozenou ochrannou funkci. Pečlivě vybrané přírodní složky zmírňují příznaky podráždění. Mandle má velmi vysoký obsah nenasycených mastných kyselin, které přispívají ke správnému fungování srdce a mozku, také posilují lipidovou vrstvu pokožky a chrání ji před ztrátou vody. Zároveň je mandle bohatým zdrojem vitamínu E – antioxidantu, který zpomaluje proces stárnutí pokožky.

Mandlová pleťová péče je vhodná pro všechny věkové kategorie. Jemná přírodní receptura je zcela bez parfemace, a vyhovuje i alergické a atopické pleti. Mandlový olej v BIO kvalitě se svým složením podobá struktuře vnější lipidové vrstvy kůže, proto se účinné látky velice dobře vstřebávají do pokožky, dodávají
ji výživu i zklidnění.

Mandlový hydratační krém zklidňuje pleť a chrání ji před vlivy vnějšího prostředí. Obzvlášť jemný, neparfemovaný hydratační krém lze použít jako denní i noční krém. Dodává pleti vlhkost, proto je vhodný pro mastnější pokožku, nebo v období se zvýšenou potřebou hydratace – například v létě. Po použití je pleť svěží, příjemně vláčná a hebká na dotek. 

Mandlový pleťový krém pečuje o velmi citlivou pleť náchylnou k podráždění. Tento obzvlášť jemný, neparfemovaný denní i noční krém pomáhá pleť zklidnit, obnovuje její přirozené funkce, vyživuje ji a chrání před vlivy vnějšího prostředí. Po použití je pleť svěží, příjemně vláčná a hebká na dotek.


Mandlové čisticí mléko šetrně, a přitom účinně odstraňuje nečistoty z pleti a udržuje ji ve zdravé rovnováze. Jemná mycí emulze důkladně čistí póry, působí do hloubky a odstraňuje i make-up. Během čištění pokožku vyživuje a pěstí pokožku čistým mandlovým olejem v BIO kvalitě. Doporučujeme k mokrému odlíčení.


Mandlový pleťový olej pleť vyživuje, regeneruje, vyhlazuje a chrání. Tento univerzální přípravek je vhodný pro všechny věkové kategorie. Trvale zklidňuje pokožku, zmírňuje její citlivost i podráždění. Lze použít k šetrnému odstranění očního make-upu, místo krému na vysušená a podrážděná místa nebo dle individuálních potřeb vždy, kdy pociťujete, že je pokožka příliš suchá či napjatá. Tip navíc: Přidejte pár kapek do vašeho oblíbeného krému, dodáte tak pleti intenzivní výživu a zároveň i zklidnění.

 


Pro péči o citlivou pokožku celého těla doporučujeme Mandlovou tělovou péči. Přírodní složení s vyváženým pH a s mandlovým olejem podporuje ochrannou funkci kůže a tím ji chrání před působením vnějších vlivů.

Mandlový krém na citlivou pokožku rukou díky obsahu BIO mandlového oleje zklidňuje pokožku rukou náchylnou k podráždění, hydratuje ji a snižuje pocity napětí. Posiluje přirozenou ochrannou funkci pokožky a tím ji chrání před působením vnějších vlivů.


Mandlové tělové mléko na citlivou pokožku s jemnou mandlovou vůní zklidňuje pokožku a pomáhá redukovat její zarudnutí. Mléko se rychle vstřebává, pokožka je po aplikaci hedvábně jemná.


Mandlový sprchový krém na citlivou pokožku šetrně myje jemnými rostlinnými tenzidy a pečuje o pokožku již během sprchování. Díky obsahu bambuckého másla pomáhá pokožku zvláčňovat a vyhlazovat. Speciálně vyvinuto pro potřeby citlivé pokožky, udržuje hydrataci v rovnováze.

 

 

Nyní se pět z vás může těšit na balení řady Mandlová péče na zklidnění pleti.

Složení:
1x Mandlový pleťový olej, 1x Mandlový pleťový krém, 1x Mandlový hydratační krém, 1x Mandlové čisticí mléko,
1x Mandlový sprchový krém na citlivou pokožku, 1x Mandlové tělové mléko na citlivou pokožku,
1x Mandlový krém na citlivou pokožku rukou.Více informací o produktech najdete na mandle.weleda.cz

Navíc se můžete zapojit i do výzvy přímo na stránkách Weleda.cz : mandle.weleda.cz/soutez

 

A aby vaše pleť nestárla, naučte ji cvičit :-)

Více se dozvíte v článku zde

 

Výherce:
K. Mádlová