Vyhrajte balíček dobrot pro kočičího parťáka

Vyhrajte balíček dobrot pro kočičího parťáka

Vyhrajte pro svou kočičí lásku balíček dobrot od značky Fitmin.

Navíc, malý dárek získá každý, kdo si o něj řekne!


 

Na Vánoce bychom neměli zapomínat ani na své čtyřnohé mazlíčky. Ve spolupráci s českou značkou krmiv Fitmin jsme proto pro vás připravili soutěž o balíček superprémiových dobrot Fitmin Purity Cat, které se budou určitě skvěle hodit jako dárek pod stromeček. A pokud by se zrovna na vás štěstí neusmálo, máte možnost si napsat alespoň o speciální vánoční vzorek superprémiového krmiva Fitmin Purity Cat Delicious s věnováním. Získáte ho na linku .

 

Tři z vás však mají možnost získat balíček dobrot té nejvyšší kvality. Těšit se můžete na superprémiové krmivo Fitmin Purity Cat 1,5 kg dle vašeho přání, 100 % rybí konzervu plnou vitaminů a omega 3 nenasycených mastných kyselin a malý dárek k tomu.

 

Předním benefitem řady Fitmin Purity je složení s obsahem vysoce kvalitního čerstvého masa bez kostí. „Lidé si uvědomují, že kočky jsou i přes svou domestikaci stále masožravými šelmami. To je také jedním z důvodů, proč hlavní složkou krmiv Fitmin Purity jsou různé druhy kvalitního čerstvého masa, které neprochází žádným mezistupněm výroby, jako je například vysušení či rozemletí. Tím se značka Fitmin odlišuje od konkurence,“ vysvětluje Adéla Palacká, specialistka na výživu značky Fitmin, a dodává: „Maso v čerstvém stavu přidáváme přímo do směsi v rámci procesu extruze, nikoli pouze jako předsušenou surovinu – masokostní/kostní moučku.“ Rybí, hovězí, krůtí, kuřecí, zvěřina, jehněčí či králičí maso je vždy v dané variantě produktu zastoupeno s ohledem na potřeby konkrétní kategorie jedinců.

 

Bylinky a ovoce, které kočkám pomáhají

Kromě vysokého podílu živočišných složek obsahuje krmivo také řadu dalších přísad, které pozitivně podporují zdraví koček. Prebiotika, vyvážený poměr omega-3 a 6 mastných kyselin nebo bylinky jako lípa, heřmánek, kopřiva, pampeliška a meduňka pomáhají udržovat správnou vitalitu zvířete. Důležitými ingrediencemi jsou
i rozličné druhy ovoce a zeleniny – například kustovnice neboli goja, která příznivě ovlivňuje obranyschopnost organismu, černý rybíz, jenž zpomaluje stárnutí, borůvky pro zlepšení kvality zraku nebo brusinky známé pro své antibakteriální účinky.

 

 

S grain free proti alergiím

Receptura Fitmin Purity je založena na hrachu a bramborách, neobsahuje tedy žádné obiloviny, které by mohly být případnými potencionálními alergeny. Navíc je díky těmto surovinám snižován glykemický index krmiva, čímž dochází ke snížení rizika obezity.

 

Šťavnaté konzervy plné masa

Díky 100% masu z několika druhů mořských ryb v sobě konzervy Fitmin Purity Cat Sea Fish kombinují všechny výhody jejich nutričně bohatého masa. Konzervy mají především vysoký obsah živočišných proteinů. Proteiny jsou významnou stavební částicí těla každého živočicha, a proto je dobré jejich výskyt ve stravě nepodceňovat. Starají se jak o růst svalové hmoty psů a koček, tak i o sílu, odolnost a správné fungování jejich těla. Vitamín B12 podporuje správnou krvetvorbu a dobrou funkci nervového systému. Obsažený fosfor a vápník pak dále přispívají k odolnosti cév, růstu pevných kostí a snížení možnosti vzniku zlomenin. Unikátní složení rybích konzerv navíc zaručuje, že jsou hypoalergenní. Neobsahují žádná jiná masa, přidané látky, obiloviny, chemické ani konzervační přísady. Praktickým bonusem je plastové víčko, které prodlužuje čerstvost rybího masa. Konzervu tak můžete svému psovi či kočičce bez obav rozložit na více porcí.

 

 

Více na www.fitmin.cz