Vyhrajte balíček špičkové aromaterapeutické biokosmetiky Saloos

Vyhrajte balíček špičkové aromaterapeutické biokosmetiky Saloos


Připravili jsme pro vás soutěž ve spolupráci s českou značkou Saloos, výrobcem certifikované přírodní kosmetiky a biokosmetiky, který letos slaví 25. výročí od svého vzniku.


 

 

Pro krásu to nejlepší z přírody

Základem zdravé a vitální pleti je její pravidelné čištění a hydrofilní odličovací olej je pro tento účel ideálním parťákem. Je vhodný pro všechny typy pleti, osvěžuje unavenou a zralou pleť, zklidňuje psychiku a má afrodiziakální účinky. Stačí jen pár kapek nanést na navlhčený kosmetický tamponek a ve spojení s vodou vytvoří olej jemnou odličovací emulzi, která zbaví pleť všech nečistot včetně voděodolné řasenky.

Dopřejte pleti intenzivní péči prostřednictvím hyaluronového séra, protože postupem času obsah kyseliny hyaluronové v kůži postupně klesá a tím pokožka ztrácí schopnost udržovat vodu, částečně vysychá a dochází ke změnám její struktury. Výsledkem je ztráta elasticity - pleť přestává být vypnutá a objevují se drobné i hlubší vrásky. Kyselina hyaluronová dokáže tyto projevy zmírnit a pokožku viditelně omladit.

 

V zimě místo pleťového krému používejte bio regenerační obličejový olej, protože neobsahuje vodu. Základem jsou prvotřídní rostlinné oleje bio jojobový, bio brutnákový a bio šípkový lisované za studena, ve kterých díky tomuto šetrnému zpracování zůstávají zachovány veškeré účinné látky a vitamíny. Složení jednotlivých bio regeneračních obličejových olejů  je obohaceno o čisté esenciální oleje, které jim propůjčují další jedinečné vlastnosti a především nádhernou vůni. Je dobře známo, že už jen samotná vůně dokáže způsobit změnu nálady, navodit pocity uvolnění a tím podpořit regenerační procesy.

 

Co dokáže bio regenerační obličejový olej Saloos?
Udržuje přirozenou rovnováhu pleti, harmonizuje funkci pokožky, zlepšuje její přirozené regenerační schopnosti, dlouhodobě udržuje její hydratační režim. Regenerační obličejový Používá se na odlíčenou, vyčištěnou a nejlépe vlhkou pleť, lépe se tak vstřebá. Díky úspornému dávkování skleněným kapátkem je jeho spotřeba výrazně nižší než u běžných krémů.

 

 

Soutěž o 3 balíčky špičkové aromaterapeutické biokosmetiky Saloos.

Nakupujte na www.saloos.cz

 

 Výherci jsou: R. Hoffmanová, Š. Doubková, P. Jandečková