Pečujte o svoji pokožku s tělovou řadou od Dermacolu

Pečujte o svoji pokožku s tělovou řadou od Dermacolu


Tělová řada

Zatím co péči o pleť věnujeme dostatek času už od puberty, na péči o tělo často rádi zapomínáme. Prvním
a nejzásadnějším pravidlem, jak udržet pokožku zdravě hydratovanou a dlouhodobě pevnou a vyživenou, je PRAVIDELNOST. Všechny tělové přípravky dále doporučujeme aplikovat hned po koupeli nebo sprše, aby Vaše pokožka tak vstřebala co nejvíce účinných látek.
NOVÁ tělová řada Dermacol s vysokým podílem pokožce prospěšných látek -  urea, máslo karité a mandlový olej, pomáhá předcházet vysoušení a ztrátě pružnosti.  Propojuje tři látky, které výborně hydratují vyživují
a regenerují

Hydratační tělové mléko Urea s obsahem 15% léčivé urey, neboli močoviny. Této látky se rozhodně nemusíte bát, její věhlasné léčebné účinky pomůžou i Vám. Urea udržuje potřebnou hladinu hydratace v pokožce, snižuje ztrátu vody a navazuje ji v horních vrstvách pokožky, takže už nikdy nebude vysušená.  Hydratační tělové mléko Urea obsahuje i poměrnou část olivového oleje, který pokožku chrání a zjemňuje.

 

Na tři výherce čekají tělová mléka! Hydratujte a vyživujte svoje tělo, i v zimě potřebuje dostatek vláhy :-) 

Udělejte si z péče o Vaši pokožky každodenní rituál!

 

Vyživující tělové mléko Almond s obsahem 10% mandlového oleje hydratuje a poskytuje okamžitou úlevu podrážděné pokožce.Rychle se vstřebává anezanechává mastný pocit. Mandlový olej zpomaluje stárnutí pokožky a má antioxidační vlastnosti. Obsažený panthenol pokožku hydratuje a zklidňuje.

Regenerační tělové mléko Karité obsahuje 15% Bambuckého másla, neboli másla karité. Bambucké máslo – shea butter – je tuk extrahovaný ze semen stromu Máslovníku afrického. Je populární hlavně pro své regenerační účinky. Zjemňuje, vyživuje, hydratuje a rychle se vstřebává.

 


Urea hydratační tělové mléko – 250 ml, 139 Kč

Almond oil vyživující tělové mléko – 250 ml, 139 Kč

Karité regenerační tělové mléko – 250 ml, 139 Kč

 

Více na www.dermacol.cz 

 

 

Výherci jsou:
N. Tobiášová, L. Zouharová, O. Šimůnková