Vyhrajte jednu ze 3 sladce květinových vůní Calvin Klein Downtown

Vyhrajte jednu ze 3 sladce květinových vůní Calvin Klein Downtown

Již brzy se možná opět dočkáte romantického překvapení od svého pana božského. Co ho letos na Valentýna uchvátit svým omračujícím půvabem? S něžně sladkou dámskou vůní Calvin Klein Downtown to bude hračka. Ve spolupráci s online parfumerií Elnino.cz jsme pro vás připravili speciální valentýnskou soutěž, ve které 3 z vás obdarujeme touto ohromující dámskou vůní.


 

 

Sladká, květinově-dřevitá vůně Calvin Klein Downtown je jednou z mála dámských vůní, které se drží na předních příčkách pomyslného žebříčku popularity již několik let. Svěží, mladistvá, sladce laděná směsice vybraných tónů nejprve probudí vaši mysl ostrou šťavnatostí italského citrónu, neroli a bergamotu. Vzrušující květinové srdce, které zcela ovládá gardénie se špetkou růžového pepře, podtrhne vaši smyslnost a sexy valentýnský look.
Dřevitý a hřejivý akord cedru pak dodává vůni Downtown potřebnou hloubku.

Láká vás okusit tuto skvostnou parfémovanou krásku na vlastní kůži? Zapojte se do naší soutěže a staňte se jednou ze 3 vítězek. Ještě více omračujících vůní i kosmetiky pro váš valentýnský look naleznete
na www.elnino.cz.

 

 

Správnou odpověď najdete na elnino.cz.

 

 

Výherci jsou:
P. Eliášová, K. Šormová