Vyzvěte svého milého na valentýnské menu do Hard Rock Cafe

Vyzvěte svého milého na valentýnské menu do Hard Rock Cafe

Hard Rock Cafe Praha nabídne speciální valentýnské menu


 

Valentýn je za dveřmi a ať už se rozhodnete ho strávit romanticky se svým protějškem nebo s přátely, v Hard Rock Cafe Praha vám naservírují speciální menu, které si zamiluje každý. Součástí menu je novinka Sweetheart Shake pro dva, což je vynikající kombinace vanilkové Absolut® vodky, krémové vanilkové zmrzliny a čerstvé chuti jahod a citrónu. Drink je ozdobený šlehačkou s jahodovu příchutí. Sweetheart Shake, který je servírovaný se speciálním brčkem, Vás dostane svou osobitou sladkou chutí, kterou si můžete vychutnat se svými nejbližšími v krásném prostředí Hard Rock Cafe Praha.

"Sweetheart Shake pro dva je skvělý chuťový zážitek, který zákazníky dostane do té pravé valentýnské nálady, bez ohledu na to, jak to aktuálně mají s partnerskými vztahy,” říká Leigh Merritt, viceprezident Food & Beverage pro Hard Rock International. “Letos se zaměřujeme na modernizaci menu a to jak s našimi světově proslulými hamburgery, tak s novými sezónními a nápaditými milkshake. Sweetheart Shake pro dva je dokonalým příkladem toho, co nás v brzké budoucnosti v Hard Rock Cafe čeká.”

Speciální valentýnská nabídka bude v Hard Rock Cafe Praha k dispozici od 12. února do 17. února 2019. Kromě nápoje Sweetheart Shake pro dva si v tomto období budete moci pochutnat také na Strip Steaku s krevetami. Tento 340g strip kořeněný grilovaný steak je podávaný s grilovanými krevetami a tradiční Scampi omáčkou. Jako příloha je ke steaku servírována sezónní zelenina a bramborová kaše.

Kromě Sweetheart Shake pro dva a Strip Steaku s krevetami nabídne Hard Rock Cafe Praha v období od 12. února do 17. února také valentýnské tříchodové menu skládající se z předkrmu, hlavního chodu a dezertu.
V nabídce je samozřejmě také varianta pro vegetariány.

Přímo v Den svatého Valentýna, 14. února, je v Hard Rock Cafe Praha připraven také speciální program - od 20 hodin vystoupí akustické trio Reserve, které hraje světové rockové hity ve vlastních aranžích. Kapelu na pódiu ve 22 hodin vystřídá DJ Cyper. Pro návštěvníky bude připraven zábavný fotokoutek s romantickými dekoracemi nebo svatební stage.

 

 

VALENTÝNSKÁ NABÍDKA

VARIANTA 1 – TŘÍCHODOVÉ MENU (795 Kč za osobu):
PŘEDKRM - 
Jarní rolky (porce pro 2 osoby).
NABÍDKA HLAVNÍCH CHODŮ
Žebra
Legendární burger
Grilovaný norský losos
Cobb salát v kalifornském stylu
Vegetariánská varianta - vegetariánské fajitas
DEZERT - Sweetheart shake pro dva.
VÝBĚR JEDNOHO NÁPOJE - Staropramen ležák, víno (ČR) nebo Prosecco.

VARIANTA 2:
Sweetheart shake pro dva - 365 Kč.
Strip steak s krevetami - 705 Kč.

 

 

Rezervace a další informace: prague.salescoordinator@hardrock.com / +420 224 229 529.

 

Více informací o valentýnské nabídce Hard Rock Cafe Praha najdete na https://www.hardrock.com/cafes/prague/cs/. Pro další informace o značce Hard Rock Cafe navštivte www.hardrock.com.

 

O Hard Rock International

S provozovnami v 76 zemích, zahrnujícími 184 restaurací, 27 hotelů a 12 kasin, se Hard Rock International (HRI) řadí mezi celosvětově nejuznávanější společnosti. Počínaje kytarou Erica Claptona, Hard Rock dnes vlastní světově největší sbírku hudebních předmětů, které jsou vystaveny v provozovnách po celém světě. Hard Rock je také známý díky živým hudebním vystoupením, sběratelským kouskům oblečení, obrovské sbírce hudebních upomínkových předmětů a oceněné webové stránce. HRI vlastní světovou ochrannou známku pro všechny značky Hard Rock. Společnost vlastní, operuje a pronajímá ve franšízách restaurace v kultovních městech jako Londýn, New York, San Francisco, Sydney a Dubai. HRI také vlastní, licencuje a/nebo řídí hotely/kasina po celém světě. Destinace zahrnují dva nejúspěšnější hotely a kasina v Tampě a v Hollywoodu, obojí na Floridě, které vlastní a řídí mateřská společnost HRI „The Seminole Tribe of Florida“, dále Atlantic City, Bali, Cancun, Daytona Beach, Desaru Coast, Ibizu, Orlando, Shenzen a San Diego. Mezi budoucí lokality Hard Rock Cafe patří Piccadilly Cirus a Oxford Street ve Velké Británii, Djerba v Tunisku, španělský ostrov Gran Canaria a Čandígarh v Indii. Nové projekty
v oblasti hotelů, kasin nebo hotelů spojených s kasiny zahrnují Amsterdam, Berlín, Budapešť, Dublin, Londýn, Los Cabos, Madrid, Maledivy, New York City, Ottawu, Sacramento, Dalian a Haikou v Číně. V roce 2018 udělil časopis Forbes společnosti Hard Rock International titul nejlepšího zaměstnavatele pro ženy a také ocenění Land Operator of the Year v rámci Global Gaming Awards.

Pro více informací o Hard Rock International navštivte www.hardrock.com.