Vyhrajte úžasné produkty od české značky Annabis pro váš lehčí krok

Vyhrajte úžasné produkty od české značky Annabis pro váš lehčí krok

Pocit únavy, tíhy, napětí v nohou nebo dokonce otoky. Nebo neradostný pohled na červené pavučinky žilek. Potíže při začínající žilní nedostatečnosti mohou vypadat různě. A jestli navíc máte křečové žíly geneticky zapsané ve svém životním deníčku, je dobré se začít starat o své nohy včas


 

Jednoduchou domácí péčí svým nohám ulevíte a ty Vám budou vděčné. Jednou týdně se svým nohám odměňte za všechny podpatky a uzavřené boty, ať už v zaměstnání stojíte nebo sedíte.

Připravte chodidlům desetiminutovou koupel, aby si odpočinula. Do lázně přidejte několik kapek
100 % přírodního konopného oleje Cannol. Tento olej obsahuje esenciální nenasycené mastné kyseliny Omega 3-6, vitamíny A, B1, B2, B6, C, E, fytosteroly, fytiny a řady důležitých minerálních látek. Konopný olej vám dokonale vaše chodidla vyživí, hydratuje a uvolní.

Pro boj s velmi unavenými, těžkými nohy máme pro Vás silného pomocníka Varicann Q10 gel s koloidním stříbrem. Tento gel přináší také rychlou úlevu a uvolnění pokožce při dlouhodobém stání, pro těhotné, příp. osoby s nadváhou. Je také ideální pro péči o pokožku při křečových žilách.

Jeho největší předností je unikátní kombinace účinných látek, jako například: Konopný olej a extrakt
z konopných semen, Vinná réva, Vilín virginský, Pupečník asijský, Hesperidin, Komonice lékařská, Listnatec ostnitý, Jírovec maďal, Jinan dvoulaločný a další. Varicann Q10 se rychle vstřebává, nemastí, nebarví a je vhodný pro diskrétní použití kdykoli během dne.

 

PROČ KONOPÍ?

Konopí „Zelené zlato“ má výrazné protizánětlivé, hojivé, antibakteriální a antivirální účinky. Tato bylina účinně pomáhá nejen v případě vážných nemocí, ale při lokální aplikaci v podobě tinktury nebo masti přináší úlevu
a rychlé zhojení i při běžných zdravotních problémech. Zvláště dobře se osvědčuje při léčbě tzv. civilizačních nemocí a chorob spojených se stářím.

Konopná semena a olej jsou jedním z nejlepších zdrojů esenciálních mastných kyselin. Kromě vzácné kyseliny gama-linolenové obsahují omega 6 a omega 3 v dokonalém poměru 3:1 (lidská kůže je obsahuje v poměru 4:1). Obsahuje všech osm esenciálních aminokyselin. Esenciální se jim říká proto, že si je lidské tělo neumí samo vyrobit a musíme je přijímat z potravy nebo vstřebáváním.

  

 

E-shop: www.annabis.cz  nebo žádejte ve Vaší lékárně
FB: https://www.facebook.com/annabis.cz/

Staňte se členem klubu Annabis

Registrujte se do klubu Annabis a získejte na každý Váš nákup slevu 15 %.
Registrace zde: https://www.annabis.cz//muj-ucet/

 

Na dva výherce čekají tyto dokonalé produkty :-)