Vyhrajte přírodní pleťový krém jak pro sebe tak i pro Vaši polovičku od firmy Annabis

Vyhrajte přírodní pleťový krém jak pro sebe tak i pro Vaši polovičku od firmy Annabis

Konopí „Zelené zlato, které regeneruje a má omlazující účinky. Konopné kosmetiky není třeba se bát, dokáže s pokožkou doslova zázraky.


 

Zatímco v lékařství využívá list a květ, v kosmetice jsou to semínka. Z těch se lisováním za studena vyrábí konopný olej, který obsahuje omega-6 a omega-3 kyseliny v ideálním poměru 3:1 „Je jedním z nejcennějších olejů rostlinného původu. Obsahuje až 80 % nenasycených mastných kyselin, které si naše tělo nedokáže vyrábět samo, ale jsou velmi důležité pro správnou funkci pokožky. V kosmetice jsou vlastnosti konopného oleje nedocenitelné, především co se týká regenerace. Konopný olej zlepšuje celkovou kvalitu pleti, hydratuje, dobře se vstřebává. Navíc je hypoalergenní a vhodný pro všechny typy pleti. Neucpává póry a pomáhá předcházet vzniku akné.

 

CREMCANN Q10

Přírodní regenerační pleťový krém aktivně potlačuje projevy stárnutí a únavy, pokožka je svěží, mladistvá a plná energie. Pleťový krém Cremcann Q10 s vysokým obsahem nenasycených mastných kyselin Omega 3-6
v unikátní kombinaci s koenzymem Q10 a účinnými rostlinnými extrakty pokožku výrazně vyživuje, podporuje přirozenou funkci pokožky. Díky Q10 je pleť pružná, vypnutá, svěží. Při pravidelném používání napomáhá proti vzniku vrásek a udržuje mladistvý vhled.

 

CREMCANN Q10 MEN

Přírodní regenerační pleťový krém s koenzymem Q10 pro muže respektuje specifika mužské pokožky.

Nenasycené mastné kyseliny Omega 3-6 v kombinaci s koenzymem Q10 a účinnými přírodními rostlinnými extrakty pokožku výrazně vyživují, podporují přirozenou regeneraci, mírní nežádoucí zarudnutí, podráždění po holení. Krém je vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Při pravidelném používání je pleť je pružnější, pevnější, působí svěže.

 

 

A kde produkty nakoupíte? Zkuste třeba e-shop: www.annabis.cz

FB: https://www.facebook.com/annabis.cz/

 

Staňte se členem klubu Annabis

Registrujte se do klubu Annabis a získejte na každý Váš nákup slevu 15 %.

Registrace zde: https://www.annabis.cz//muj-ucet/

 

A co můžete vyhrát? 3x krém pro sebe a svoji polovičku :-)

Správnou odpověď naleznete na www.annabis.cz