5 okamžitých tipů, jak svému miláčkovi pomůžete podpořit erekci

5 okamžitých tipů, jak svému miláčkovi pomůžete podpořit erekci

Dlouhodobé vztahy. S partnerem se dokonale znáte. Přesně víte, co ten druhý potřebuje. V každé situaci dokážete odhadnout partnerovu reakci. Ani v posteli to už pro vás není neprobádané teritorium. Na druhou stranu mají ale dlouhodobé vztahy jedno obrovské mínus – šedý stereotyp. Prakticky nic už vás nepřekvapí, ani nenadchne.


 

To všechno může po čase pomalu směřovat ke snižování četnosti milování, poruchám erekce i nudě v posteli.

Co dělat, když má partner problémy s erekcí? Jak partnera opět nažhavit, aby byl vášnivý zase jako na začátku vztahu?

1) Buďte aktivní a nepolevujte

Nebojte se být aktivní. Vezměte iniciativu do vlastních rukou a připravte pro partnera romantický večer při svíčkách nebo osvěžující výlet na hory. Ač mají pánové dobývání žen rádi, v dlouhodobých vztazích jsou to právě ženy těmi iniciátorkami.

2) Veďte partnera ke zdravému životnímu stylu a buďte sama vzorem

Věděla jste, že dosáhnout erekci není pro muže vůbec nic jednoduchého? My ženy si to mnohdy ani nedovedeme představit. Zkrátka máme zafixováno, že muž vidí hezkou ženu a můžete jít rovnou na věc. Ale tak tomu není.

Muž musí být v perfektní fyzické, ale i psychické kondici, aby dosáhl pevné a kvalitní erekce.
Snažte se jej proto vést ke zdravému životnímu stylu. Důležitý je pravidelný pohyb, zdravá strava i časté procházky na čerstvý vzduch. Poznejte 13 vlivů, které zaručeně zničí erekci.


3) Nebojte se erotických pomůcek

Vyzkoušejte také nejrůznější erotické pomůcky. Žijeme v době, kdy máme k dispozici nejrůznější hračky
i pomůcky, a tak by byla obrovská škoda jich nevyužít. Zprvu vyzkoušejte pomůcky pro začátečníky a až po čase můžete zvyšovat jejich náročnost.

4) Vsaďte na sexy prádélko

Kdy naposledy jste si koupila nějaké sexy prádélko jen pro potěchu oka vašeho partnera? Pojďte to změnit. Vyrazte na nákupy a překvapte svého miláčka v luxusním negližé. Uvidíte, že tak vášnivou noc jste už dlouho nezažila.

5) Doporučte mu bezpečný doplněk na podporu erekce

Někdy má muž bohužel natolik závažné problémy s erekcí, že vám ani to nejkrásnější prádlo na světě nepomůže. V takovém případě je nutné sáhnout po těžším kalibru. Poraďte partnerovi přípravky na podporu erekce. Na trhu jich najdete sice obrovské množství, ovšem existuje 10 nejsilnějších prášků na erekci, které vašemu partnerovi dozajista pomohou jako tisícům dalších.

A ne vždy se nutně musí jednat o Viagru. Modrá pilulka totiž mívá řadu nežádoucích účinků a ne každému muži je lékařem vůbec předepsána. A na Viagru bez receptu z nějakého pochybného e-shopu raději rovnou zapomeňte.

Takové léky jsou nekontrolovanou hrozbou, která může více uškodit než-li pomoci. Doporučte proto svému partnerovi přípravky, které jsou skutečně účinné a odzkoušené.

 

Jak pomoci partnerovi s erekcí?

Dlouhodobé partnerské soužití rozhodně není jednoduché. Všechna čest ženám, které to se svými protějšky vydržely celý svůj život.

Na druhou stranu, každý problém má své řešení, a to i ten s mužskou erekcí. Proto se nevzdávejte a buďte trochu vynalézavá. Uvidíte, že se váš vztah, a to i ten v posteli, opět navrátí do starých kolejí.