Vyhrajte kartu MultiSport

Vyhrajte kartu MultiSport


 

Karta MultiSport je fenoménem poslední doby a již devátým rokem patří k vyhledávanému zaměstnaneckému benefitu, který rozhýbal již 170 000 zaměstnanců v České i Slovenské republice. Pokud hledáte pohyb, relaxaci a vyvážený osobní i pracovní život, pak je MultiSportka přesně tím, co potřebujete. Jak karta funguje a co všechno s ní můžete dělat?

Každý den můžete kartu uplatnit na jednu vybranou aktivitu. Chcete udržet svoji kondici cvičením ve fitness centru, hodinou bosu, kruhovým tréninkem či jinou skupinovou lekcí? Nebo badmintonem, plážovým volejbalem nebo třeba hodinou tance? Ráda byste si odpočinula v útulných wellness centrech, sauně, bazénu či pobavila s přáteli na bowlingu? S kartou MultiSport si můžete vyzkoušet přes 260 aktivit ve více než 2 300 sportovních
a relaxačních zařízení. Tím se však kapacita karty zdaleka nenaplňuje. Nad rámec vybrané aktivity se s MultiSportkou projedete i na Rekolech, a to dvakrát denně po dobu 60 minut – aniž byste vyčerpala denní limit na vstup do zařízení.

Ke své MultiSportce navíc můžete pořídit i kartu doprovodnou a až tři karty dětské. Radost z pohybu a zdravého životního stylu tak můžete sdílet s celou svojí rodinou. A jako bonus se můžete díky kartě MultiSport stát členem věrnostního programu MultiClub, kde najdete výhodné nabídky a slevy na sportovní vybavení, masáže, únikové hry a mnoho dalších možností, které se na stránkách MultiClubu pravidelně obměňují.

 

Využívejte kartu MultiSport naplno

  • Každý den jeden volný vstup
  • Denně výhodné nabídky ve věrnostním programu MultiClub
  • Každý den jízda na Rekolech
  • Možnost doprovodné karty a až tří dětských

 

Dostala jste chuť si kartu vyzkoušet? Až 5 z vás si může MultiSportku užívat po dobu celého jednoho měsíce.

Stačí zodpovědět na soutěžní otázku níže:

 

Výherci:
K. Krpalová, Z. Švanderová