Jaké hračky teď frčí aneb co vybrat dítěti k narozeninám?

Jaké hračky teď frčí aneb co vybrat dítěti k narozeninám?

A je to tu zase! Rok se s rokem sešel a vaše dítko opět slaví narozeniny. Hned poté, co jakožto rodič nepozorovaně zamáčknete slzičku, že je váš drobeček zase o něco starší, se budete muset zamyslet nad tím, jakým narozeninovým dárkem tuhle událost okořeníte. 


Jaké dárky udělají dnešním dětem největší radost?

 

 

U holčiček jednoznačně vedou panenky a kuchyňky

Malé holčičky velmi často napodobují své maminky a snaží se být jako ony. Umožněte jim alespoň na chvíli vyrůst a stát se tím, kdo je pro ně největším vzorem: jejich maminkou. Ideálním dárkem pro holčičky jsou panenky – ať už půjde o klasické Barbie, nebo interaktivní miminka, jež disponují celou řadou funkcí a hra s nimi je skutečně reálná. Dalším vhodným dárkem jsou dětské kuchyňky, které holčičkám umožní stát se kuchařkami a připravovat nejrůznější dobroty.

Kluky zajímají autíčka a stavebnice Lego

Zatímco u holčiček na plné čáře vyhrávají panenky, pro kluky jsou typická především auta. Možná by i vašeho chlapce nejvíce potěšilo parádní autíčko na dálkové ovládání, co myslíte? Nebo by dal raději přednost některé z populárních stavebnic Lego? Těch je v dnešní době hned několik druhů, které se od sebe vzájemně liší svou tematikou. Stačí si jen vybrat!

Inspirace i možnost hračky vyzkoušet

Děti hodně baví i nejrůznější sady – ať už se jedná o ty modelovací, nebo třeba sady na hru na povolání: kupříkladu doktorský kufřík by udělal radost nejednomu malému svišťovi. Pokud stále ještě nemáte vybráno, zavítejte do ráje hraček – hračkářství Hamleys Praha, kde určitě najdete spoustu inspirace a zároveň si hračky můžete vyzkoušet. Hračkářství, které je doslova splněným snem nejednoho dítěte, se nachází v Premium Outlet Prague Airport. Odtud zaručeně neodejdete pouze s jednou hračkou!