HORKÝ TIP: Seznamte se s meruňkovými novinkami v péči o vlasy

HORKÝ TIP: Seznamte se s meruňkovými novinkami v péči o vlasyOblíbená meruňková řada od české značky poctivé kosmetiky s vysokým obsahem přírodních ingrediencí Manufaktura se v červnu rozrostla o skvělé pomocníky v péči o vlasy. Jejich výjimečné účinky oceníte hlavně s nadcházejícím létem. Sluneční záření, vyšší teploty našim vlasům příliš neprospívají, stejně jako slaná nebo chlorovaná voda, klimatizované prostředí, stahování vlasů do drdolů nebo jejich tepelná úprava. To vše způsobuje, že se naše vlasy ničí, vysušují, lámou a slábnou. Naštěstí tomu můžeme předcházet a dovolit jim, aby zazářily ve své plné kráse.

Meruňková vlasová maska je tou ideální volbou pro kompletní vlasovou péči. Oplachová maska bez silikonů obsahuje ochranný a pečující meruňkový extrakt, mandlový a jojobový olej, regenerační panthenol, ovesný beta-glukan, posilňující kreatin, kondicionační přírodní látku na bázi cukrů a extraktu z hnědé mořské řasy pro lesk
a vitalitu a komplex ochranných extraktů z ženšenu, ječmene, pšenice, broskví a jablek. Díky těmto látkám napomáhá vyživení, hydrataci, regeneraci a zacelení vlasů, usnadní jejich rozčesávání a má antistatický efekt.

Zahalte své vlasy do kouzelné mlhy, díky které budou i v létě v bezpečí. Jemný meruňkový sprej na vlasy obsahuje pečující přírodní ingredience, které vlasy dokáží ochránit. Extrakt z rýže poskytuje obranu před škodlivým UV zářením způsobující oslabení a blednutí barvy vlasů. Antipollution látky na bázi extraktů
z meruněk a dalšího ovoce, pšenice, ječmene a ženšenu chrání vlasy před škodlivými vlivy z ovzduší a brání zachycování nečistot. Komplex sacharidů a extraktu z mořské řasy ochraňuje vlasy před ztrátou hloubkové vlhkosti vlivem vysokých teplot. V neposlední řadě také intenzivně hydratuje, díky čemuž budou vlasy krásné, lesklé a nebudou elektrizovat.

 

Zkuste štěstí a zasoutěžte si s námi o tyto báječné novinky. Soutěžíme o 3 sady!

 

 

 

Více informací také na www.manufaktura.cz

 

 

Výherci:
P. Rychtářová, S. Novák, A. Doubková