KetoMix: ideální dieta před dovolenou!

KetoMix: ideální dieta před dovolenou!

Taky už máte dost nárazových nezdravých diet, které jsou v podstatě jen o hladovění? Chtěli byste svému tělu dopřát správnou výživu a ne jen samé odepírání? Proteinová dieta KetoMix vám dokáže, že hubnout se dá i jinak.S její pomocí se při redukci váhy budete vždy cítit příjemně syti a vaše tělo dostane veškeré vitamíny, minerální látky i vlákninu, kterou v době diety bude potřebovat. Nejen, že rychle zhubnete zbytečná kila, ale zároveň své tělo pomůžete nasměrovat ke zdravějšímu životnímu stylu.

Letos se už nemusíte bát na pláži či u bazénu sundat maskující ručník či dlouhý přehoz. S 16denním balíčkem od KetoMixu budete na dovolenou hrdě připraveni. Během proteinové diety, která je známá pod názvem ketonová, bílkovinová nebo ketogenní, narazíte jen na samá milá překvapení. Po celou dobu se totiž budete cítit syti. Jíst budete 5x denně a dopřávat si budete i velké množství zeleniny. Spolu s pitným režimem již po 3 dnech zjistíte, že jdou kila sama dolů.

KetoMix funguje na jednoduchém principu. Když kontrolovaně omezíte ve svém jídelníčku příjem sacharidů, v těle nastane naprosto přirozená biochemická reakce. Začne cukry nahrazovat ketony, což jsou látky, které si tělo samo vytvoří z vašeho uloženého tuku. To znamená - omezíte cukry, a pokud máte zásoby tuku, tělo ketony využije jako náhradní zdroj energie. A tak kila začnou ubývat díky stavu zvaný ketóza. Ten v těle nastává už druhý nebo třetí den po zahájení bílkovinové diety.

Díky KetoMix jídlům, které si můžete objednat na www.ketomix.cz, můžete hravě začít s novou životní etapou. Pravidelný přísun ketonových jídel vás naučí nebrat jídlo jako svého nepřítele, ale pomůže mu určit tu správnou roli ve vašem životě. Hubnutí do plavek už ve vás nebude vzbuzovat pocity úzkosti a nízkého sebevědomí. Naopak budete překvapeni jak rychlé a snadné to může být, když tomu půjdete jen trochu naproti. 

Nyní si můžete výhodně zakoupit speciálně nakombinovanou letní sadu na 16 dní. Obsahuje veškeré jídlo, které budete na více jak dva týdny potřebovat. Uvnitř balíčku, který dorazí až k vám domů, naleznete velký proteinový koktejl se třemi příchutěmi, zeleninovou omeletu, polévku či čokoládovou kaši a KetoMix shaker s odměrkou. Díky brožuře, která je součástí balení, budete přesně vědět kudy se při cestě proteinové diety vydat.

Na webových stránkách si můžete objednávat vše, co budete pro tuto dietu potřebovat. V případě jakýchkoliv dotazů či nejasnosti vám po celou dobu, od vašeho rozhodování až po fázi po dietě, budou k ruce KetoMix výživové poradkyně.

Pokud byste dietu rádi vyzkoušeli zdarma, odpovězte na soutěžní otázku a dva z vás se mohou těšit na 14denní balíček, díky kterému zhubnete zbytečná kila navíc!

 

Více na www.ketomix.cz a oficiální Facebook I KetoMix Facebook poradna

 

 

 

Výherci jsou:
R. Tománek, L. Pešková