Viber a Modrý koník se spojily, aby uživatelkám nabídly nové možnosti komunikace

Viber a Modrý koník se spojily, aby uživatelkám nabídly nové možnosti komunikace

Modrý koník, jeden z nejpopulárnějších portálů pro ženy a matky v České republice a leader
ve své kategorii na Slovensku a Viber, jedna z předních komunikačních aplikací, spojily síly,
aby uživatelkám nabídly nové možnosti komunikace.


V rámci spolupráce Modrý koník uvádí na Viberu svou vlastní sadu samolepek, která obsahuje 16 originálních vizuálů maskota portálu, modrého koníka Mikyho. Ten je zobrazen v nejrůznějších náladách a zažívající celou škálu emocí. Samolepky jsou k dispozici pro všechny uživatele Viber od dnešního dne. V rámci spolupráce je také spuštěn Mikyho chatbot, který uživatelkám poskytne přístup k relevantním tématům a zodpoví jejich otázky.

„Jsme velice rádi, že můžeme oznámit spolupráci s Modrým koníkem pro Českou republiku i Slovensko. Všechny maminky a budoucí maminky nyní mají další možnosti, jak spolu komunikovat a jak se dostat k dalším zajímavým informacím. Samolepky jsou obecně velmi populární a věříme, že Mikyho samolepky budou velkým hitem mezi uživatelkami portálu,“ řekla Daniela Ivanova, ředitelka pro Business Development, Viber pro střední a východní Evropu.

Populární samolepky Modrý koník připravil v češtině i ve slovenštině, aby si na svoje přišly maminky z portálu ModryKonik.sk i ModryKonik.cz. Kromě samolepek vyvinul Modrý koník ve spolupráci s Viberem chatbota Mikyho, který bude informovat budoucí maminky o tom, co se děje v jejich těle a jak se vyvíjí jejich miminko. Zároveň jim bude posílat zajímavosti z koníka a postupně s uživatelkami interaktivně komunikovat a zabavovat je třeba i kvízy.

„Na Modrém koníku vznikají skutečná přátelství. Jelikož jsou ale maminky od sebe často velmi daleko, mohou komunikovat přes Viber a teď si také vyměňovat nálepky s Mikym, který jim bude každý den připomínat, že jsou součástí přátelské komunity, kde si uživatelky navzájem pomáhají a podporují se. Věříme, že se jim budou nálepky líbit a vyzkouší také našeho chatbota, který jim kdykoli rád odpoví,“ říká spoluzakladatel a ředitel Modrého koníka Peter Vidovič.

Spolupráce dvou silných značek

Obě společnosti plánují dlouhodobou spolupráci. Pro obě značky je to způsob, jak rozšířit svou uživatelskou základnu. „Spolupráce dvou silných značek má smysl pro posílení pozic obou společností na českém i slovenském trhu. Vzájemným partnerstvím společnosti dají uživatelům další důvod, proč zůstat věrnými našim produktům – aplikaci Viber a webovému portálu Modrý koník,“ dodal Peter Vidovič.

Tato spolupráce může mít pozitivní vliv i na účinnost reklamy, kterou si klienti obou společností kupují, neboť s posílenou pozicí značek se zvětšuje také dosah a efekt jejich komunikace.

 

 

O platformě Rakuten Viber

V Rakuten Viber spojujeme lidi. Bez ohledu na to, kdo jsou nebo odkud jsou. Naše celosvětová uživatelská základna má přístup k řadě funkcí, jako jsou individuální rozhovory, videohovory, skupinové zasílání zpráv, novinky a diskuze se svými oblíbenými značkami a celebritami. Našim uživatelům zajišťujeme bezpečné a svobodné prostředí pro sdílení svých emocí.

Rakuten Viber je součástí Rakuten Inc., světového lídra v oblasti elektronického obchodu a finančních služeb. Jedná se o oficiální komunikační kanál týmu FC Barcelona a oficiálního partnera pro rychlé zasílání zpráv a volání týmu Golden State Warriors.

Připojte se k Viber ještě dnes a užijte si nejlepší komunikační zážitek na světě!

Zajímají vás další informace o Rakuten Viber? Naleznete je zde brand center

Připojte se ke komunitě Viber Czech Republic Community a získávejte zprávy o Viber novinkách jako první!

 

Modrý koník

Modrý koník je největší portál pro maminky a ženy s více než 1,2 milionem uživatelů měsíčně v České republice
a na Slovensku. Stránka vznikla v roce 2006 a v současnosti do ní spadá nejen forum ale také bazar pro maminky, sociální síť, encyklopedie s mnoha články, blogy, poradnami s odborníky a dalším hodnotným obsahem pro ženy. Většina uživatelek má alespoň jedno díte a je ve věku 20-39 let. V čase stráveném na webu je Modrý koník první mezi všemi podobnými webovými stránkami na Slovensku. Díky nativním kampaním vytváří pro značky prostor na komunikaci s nejsilnější cílovou skupinou.

Samolepky si můžete stáhnout zdechatbota najdete pod tímto odkazem.